- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3471)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 81.8 x 55 |
|---|---|
| 15 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 43 |
| Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO [kWh]: | 44 |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l]: | 9.9 |
| Funkcje: | Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
| Elektroniczne | |
| Funkcje dodatkowe: | DeepWash, Hygiene Intense, |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 4K - 60 kl/s, FullHD - 120 kl/s, QHD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Wodoodporność: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Sterowanie za pomocą smartfona |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyposażenie: | Adapter do uchwytu, Akcesoria montażowe, Kabel USB-A - USB typ-C, Obudowa wodoodporna, Taśmy samoprzylepne 3M |
| Wykończenie: | Mosiądz, Stal nierdzewna |
|---|---|
| Długość węża [mm]: | 1500 |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 250 |
| Kolor: | Chrom |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Deszczownica: | Tak |
| Typ: | Natynkowy |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada bezpieczeństwa 38°C, Ceramiczny przełącznik funkcji, Deszczownica 1-funkcyjna, Rączka 3-funkcyjna... |
| Wyposażenie: | Bateria termostatyczna, Drążek prysznicowy, Głowica natryskowa, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna... |
| Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP): | Tak |
|---|---|
| Tak | |
| Wbudowana książka telefoniczna: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Automatyczna sekretarka: | Tak |
| Rejestr połączeń: | Tak |
| Tryb głośnomówiący: | Tak |
| Rodzaj: | Telefon przewodowy |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja głośności, Regulowana głośność sygnałów dzwonka, Wybieranie tonowe i impulsowe, Zegar i data |
| Wyposażenie: | Kabel telefoniczny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Spławikowy |
| Długość całkowita [cm]: | 360 |
| Materiał rękojeści: | Włókno węglowe |
| Materiał wędki: | Włókno węglowe |
| Waga [g]: | 160 |
| Ciężar wyrzutu [g]: | 10 - 40 |
| Długość transportowa [cm]: | 69 |
| Liczba przelotek [szt]: | 8 |
| Sekcje: | 8 |
| Wyposażenie: | Osłona końcówki wędki teleskopowej |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Waga [g]: | 365 |
| Rozmiar: | S/M |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Lampka: | Nie |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Intel Core i7-10750H | |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 2060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran - nadrzędny: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny dla W11: | Brak |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Zasilacz |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock), Szyfrowanie TPM |
| Kolor: | Pomarańczowo-czarny |
|---|---|
| Typ: | Ogrodowy |
| Waga [g]: | 130 |
| Długość ostrza [mm]: | 160 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Materiał uchwytu: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj uchwytu: | Ergonomiczny |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Waga [g]: | 360 |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Lampka: | Tak |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Rower |
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Czarno-zielony |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowe |
| Długość ostrza [mm]: | 125 |
| Rodzaj: | Nożyce do trawy |
| Wysięgnik: | Nie |
| Ostrze: | Faliste, Proste |
| Szczotkowy | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Do pieczywa, Do warzyw, Szefa kuchni, Uniwersalny |
|---|---|
| Rodzaj: | Nóż |
| Ostrze: | Stal nierdzewna |
| Liczba elementów [szt]: | 5 |
| Długość ostrza [cm]: | 8.5, 12.5, 20 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Moc [W]: | 120 |
| Funkcje dodatkowe: | 5 ustawień temperatury, Możliwość odłączenia przełącznika, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Wyposażenie: | 2 niezależne piloty |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Rozmiar: | S/M |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Lampka: | Nie |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Intel Core Ultra 7-155H | |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel Arc Graphics |
| Ekran - nadrzędny: | 14", 2880 x 1800px, 120Hz |
| System operacyjny dla W11: | Windows 11 Home |
| Wyposażenie: | Karta zniżkowa G2A 500 PLN, Zasilacz |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock), Szyfrowanie TPM |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
|---|---|
| Nie | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| 2.5 | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyposażenie: | Akumulator, Ładowarka, Łańcuch, Olej do łańcucha, Osłona łańcucha, Osłona prowadnicy |
| Funkcje: | Lampka kontrolna temperatury, Odprowadzanie tłuszczu, Regulacja temperatury, Nieprzywieralna powłoka płyty |
|---|---|
| Kolor obudowy: | Srebrno-czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Ochrona przed przegrzaniem |
| Rodzaj grilla: | Kontaktowy |
| Moc [W]: | 2000 |
| Powierzchnia grillowania [cm2]: | 682 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa antydepresyjna |
| Moc [W]: | 60 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Odległość pracy [cm]: | 20-45 |
| Świetlówka medyczna: | Nie |
| Timer: | Tak |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zasilacz |
| Kolor: | Biało-szary |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Rodzaj: | Mop parowy |
| Moc [W]: | 1600 |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja odwapniania, Możliwość odłączenia rękojeści, Obrotowa podstawa obracająca się o 180 stopni... |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| 0.5 | |
| Szerokość wkładu mopującego [cm]: | 18.4 |
| Wyposażenie: | 1 x duża ściereczka do tekstyliów, 1 x duża szczotka ze skrobakiem, 1 x gumowa wycieraczka do szyb... |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wyposażenie: | Pilot, Sterownik ścienny |
| Elektryczny: | Tak |
| Szerokość ekranu [cm]: | 290 |
| Rodzaj powierzchni: | |
| Mocowanie ekranu: | Ścienny, Sufitowy |
| Sposób rozwijania ekranu: | Bezprzewodowy z pilota, Z przełącznika ściennego |
| Funkcje: | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, Palnik WOK |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczny zapłon |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Zamienne dysze do gazu G30 |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| Mechaniczne |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 (x2)GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + Intel Graphics |
| Ekran - nadrzędny: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 240Hz |
| System operacyjny dla W11: | Windows 11 Professional |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Zabezpieczenia: | Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Księżycowa poświata |
| Apple M2 | |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 256GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple M2 (10 rdzeni) |
| Ekran - nadrzędny: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| Wyposażenie: | Przewód z USB-C na MagSafe 3 (2 m), Zasilacz z dwoma portami USB-C o mocy 35 W |
| Rodzaj: | Organizer |
|---|---|
| Tacka na wodę: | Nie |
| Wkład na sztućce: | Tak |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Typ uchwytu: | Płaski |
|---|---|
| Liczba sztuk: | 1 |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w poziomie: | Nie |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Easy Fit, Indyflex+ |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| Elektroniczne |
| Kolor: | Różowo-niebieski |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 20 |
| Wiek: | 18 m+ |
| Dzwonek: | Tak |
| Torba dla rodzica: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Kierunek jazdy: | Przód |
| Regulacja wysokości rączki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 9 |
| Typ obudowy: | Tower |
| Topologia: | Line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoida symulowana |
| Moc skuteczna [W]: | 480 |
| Moc pozorna [VA]: | 850 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | CEE 7/5 - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Zabezpieczenie przed przeładowaniem... |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
|---|---|
| Rodzaj: | Kabel |
| Obsługiwany format: | 4K, 8K, Full HD |
| Typ kabla: | HDMI - HDMI |
| 2.1 | |
| Długość [m]: | 5 |
| Obsługiwany format 4K: | Tak |