- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (396)
Foto i kamery (5)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Format: | 72 x 86 mm |
|---|---|
| Liczba arkuszy: | 10 |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | A4 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 145 |
| Liczba arkuszy: | 25 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Matowe |
| Format: | 100 mm x 150 mm |
|---|---|
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące, Półbłyszczący |
| Format: | A4 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 251 |
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Półbłyszczący |
Sugerowana cena producenta:
110 zł
| Format: | 62 x 100 mm |
|---|---|
| Liczba arkuszy: | 300 |
| Rodzaj: | Etykieta termiczna |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka, Termiczna |
| Format: | 100 mm x 150 mm |
|---|---|
| Liczba arkuszy: | 500 |
| Rodzaj: | Etykieta termiczna |
| Rodzaj powierzchni: | Termiczna |
25,98 zł
| Format: | 53 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 55 |
| Liczba arkuszy: | 5 |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |