- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (396)
Foto i kamery (5)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Format: | 100 mm x 148 mm |
|---|---|
| Liczba arkuszy: | 80 |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Format: | A6 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 170 |
| Liczba arkuszy: | 10 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | 53 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 70 |
| Liczba arkuszy: | 5 |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
| Format: | A3+ |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 250 |
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | 100 x 150 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 300 |
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące, Gładka |
| Format: | 38 x 90 mm |
|---|---|
| Liczba arkuszy: | 400 |
| Rodzaj: | Etykieta termiczna |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka, Termiczna |
| Format: | 29 x 90 mm |
|---|---|
| Liczba arkuszy: | 400 |
| Rodzaj: | Etykieta termiczna |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka, Termiczna |