- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (394)
Foto i kamery (5)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Format: | 38 x 90 mm |
|---|---|
| Liczba arkuszy: | 400 |
| Rodzaj: | Etykieta termiczna |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka, Termiczna |
| Format: | 29 x 90 mm |
|---|---|
| Liczba arkuszy: | 400 |
| Rodzaj: | Etykieta termiczna |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka, Termiczna |
| Format: | 53 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 70 |
| Liczba arkuszy: | 3 |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
| Format: | 50 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 70 |
| Liczba arkuszy: | 3 |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
| Format: | A3+ |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 200 |
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
Sugerowana cena producenta:
156 zł
| Format: | A6 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 260 |
| Liczba arkuszy: | 200 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Maksymalny format druku: | 100 x 180 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |