- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (394)
Foto i kamery (5)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Format: | 12 x 40 mm |
|---|---|
| Rodzaj: | Etykieta termiczna |
| Rodzaj powierzchni: | Termiczna |
Sugerowana cena producenta:
199 zł
59,66 zł
| Format: | 57 mm x 6m |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 55 |
| Liczba arkuszy: | 5 |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
| Format: | 57 mm x 6m |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 70 |
| Liczba arkuszy: | 5 |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
| Format: | 54 mm x 3.5 m |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 70 |
| Liczba arkuszy: | 3 |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
| Format: | A3 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 300 |
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | A4 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 260 |
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Format: | A6 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 260 |
| Liczba arkuszy: | 100 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
| Kolor obudowy: | Biały |
|---|---|
| Maksymalny format druku: | 50 x 76 mm |
| Rodzaj drukarki (Technologia druku): | |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |