- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (12)
Komputery i tablety (28)
Smartfony i zegarki (7)
Foto i kamery (375)
Rowery i hulajnogi (2)
Motoryzacja (8)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
|---|---|
| Wodoodporność: | Nie |
| Rozdzielczość [px]: | 1080 x 720 |
| 140 | |
| Funkcje dodatkowe: | |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne podsumowanie, Dedykowana alikacja, Redukcja szumów, Transkrypcja |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | |
| Pojemność pamięci: | 64 GB |
| Format zapisu: | DOCX, JPEG, Markdown, MP3, PDF, TXT, WAV |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Aktywacja głosem: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne podsumowanie, Dedykowana alikacja, Redukcja szumów, Transkrypcja |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | |
| Pojemność pamięci: | 64 GB |
| Format zapisu: | DOCX, JPEG, Markdown, MP3, PDF, TXT, WAV |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Aktywacja głosem: | Nie |
| Kolor: | Fioletowy |
| Wodoodporność: | Nie |
|---|---|
| Rozdzielczość [px]: | 2560 x 1440 |
| 140 | |
| Funkcje dodatkowe: | Asystent parkowania, , Nagrywanie zdarzeń, Współpracuje z aplikacją |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
Sugerowana cena producenta:
799 zł
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
|---|---|
| Wodoodporność: | Nie |
| Rozdzielczość [px]: | 1920 x 1080 |
| 30 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie, , |
| Zasilanie: | Wideorejestrator |
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
|---|---|
| Wodoodporność: | Nie |
| Rozdzielczość [px]: | 1080 x 720 |
| 140 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie, |
| Zasilanie: | Za pomocą wideorejestratora |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Rodzaj: | Rejestrator obrazu |
|---|---|
| Typ: | Rejestrator obrazu |
| Kompatybilne platformy: | , |
| Wymagania sprzętowe: | USB 3.0 |
| 150 | |
| Funkcje dodatkowe: | Nagrywanie dźwięku, |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Zasilacz samochodowy |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3 |
| Tak | |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| 120 | |
| Funkcje dodatkowe: | , , Wbudowany głośnik |
| Zasilanie: | Bateria litowo-jonowa, DC 12V |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3 |
| Nie | |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| 120 | |
| Funkcje dodatkowe: | Nagrywanie dźwięku, Regulacja ostrości, Wbudowany głośnik, Wykonywanie zdjęć podczas nagrywania |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.4 |
| Tak | |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| 130 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczny start, Czujnik przechyłu, Czujnik wstrząsów, Nagrywanie dźwięku, Współpracuje z aplikacją |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Nie | |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| 145 | |
| Funkcje dodatkowe: | Dwie kamery (wewnętrzna i tylna), Podwójne nagrywanie, Tryb nocny, Tryb wykrywania kolizji, Zsynchronizowane nagrywanie |
| Zasilanie: | Wideorejestrator |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Tak | |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| 140 | |
| Funkcje dodatkowe: | , Nagrywanie cykliczne, Wbudowany głośnik |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3 |
| Tak | |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| 120 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczna ochrona nagranych plików, , Technologia WDR, , Tryb wykrywania kolizji... |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Nie | |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| 60, 139 | |
| Funkcje dodatkowe: | ADAS, Automatyczny start po wykryciu zapłonu, Data i czas nagrywania, , Sterowanie głosowe... |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3 |
| Tak | |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| 110 | |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Zasilanie: | DC 12V |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Tak | |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Nie | |
| Kolor: | Czarny |
| 140 | |
| Funkcje dodatkowe: | Nagrywanie zdarzeń, Ostrzeżenia przed fotoradarami, Ostrzeżenie o kolizji, Ostrzeżenie o nadmiernej prędkości... |
| Zasilanie: | Bateria litowo-jonowa, Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.95 |
| Tak | |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| 120 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie, Data i czas nagrywania, |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2 |
| Nie | |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| 100 | |
| Funkcje dodatkowe: | Dioda zasilania/nagrywanie, Nagrywanie dźwięku, , , Wbudowany głośnik |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Zasilacz samochodowy |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 1.64 |
| Nie | |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcja PoE: | Tak |
|---|---|
| Maksymalna liczba kamer: | 36 |
| Kompresja wideo: | H.264, H.265 |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt., RJ-45 10/100 Mbps - 5 szt., USB 2.0 - 2 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt.... |
| 130 | |
| Funkcje dodatkowe: | , Ostrzeżenia przed fotoradarami, Rozpoznaje nagłą zmianę pasa ruchu, |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Zasilacz samochodowy |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.7 |
| Tak | |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| 170 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wygaszanie ekranu, , , Port tylnej kamery, Technologia WDR, |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Zasilacz samochodowy |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.45 |
| Tak | |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Nie | |
| Kolor: | Czarny |
| 140 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie, , , Technologia WDR, |
| Zasilanie: | Zasilacz samochodowy |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2 |
| Tak | |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Srebrny |
| 120, 150 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie, , Kamera tylna, , Technologia WDR |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.4 |
| Tak | |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |