- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1907)
Foto i kamery (68)
Rowery i hulajnogi (5842)
Fitness i sport (271)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Aluminiowa, 13" |
|---|---|
| 21 | |
| Shimano Tourney | |
| Shimano Tourney | |
| 26 | |
| Rama i rozmiar ramy: | Aluminiowa, 22" |
|---|---|
| 11 | |
| Brak | |
| Shimano GRX | |
| 28 | |
| Waga [kg]: | 12.26 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Tarczowy hydrauliczny | |
| Tarczowy hydrauliczny | |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Rama i rozmiar ramy: | Aluminiowa, 20" |
|---|---|
| 11 | |
| Brak | |
| Sram | |
| 28 | |
| Waga [kg]: | 11.92 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Mechaniczny, Tarczowy | |
| Mechaniczny, Tarczowy | |
| Kolor: | Czarno-zielony |
Sugerowana cena producenta:
2 699,99 zł
Sugerowana cena producenta:
2 699,99 zł
| Rama i rozmiar ramy: | Aluminiowa, 23" |
|---|---|
| 11 | |
| Brak | |
| Shimano GRX | |
| 28 | |
| Waga [kg]: | 12.26 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Tarczowy hydrauliczny | |
| Tarczowy hydrauliczny | |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Rama i rozmiar ramy: | Aluminiowa, 24" |
|---|---|
| 11 | |
| Brak | |
| Sram | |
| 28 | |
| Waga [kg]: | 11.92 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Mechaniczny, Tarczowy | |
| Mechaniczny, Tarczowy | |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Rama i rozmiar ramy: | Aluminiowa, 20" |
|---|---|
| 11 | |
| Brak | |
| Shimano GRX | |
| 28 | |
| Waga [kg]: | 12.26 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Tarczowy hydrauliczny | |
| Tarczowy hydrauliczny | |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Rama i rozmiar ramy: | Aluminiowa, 24" |
|---|---|
| 11 | |
| Brak | |
| Sram | |
| 28 | |
| Waga [kg]: | 11.92 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Mechaniczny, Tarczowy | |
| Mechaniczny, Tarczowy | |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Rama i rozmiar ramy: | Aluminiowa, 24" |
|---|---|
| 11 | |
| Brak | |
| Shimano GRX | |
| 28 | |
| Waga [kg]: | 12.26 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Tarczowy hydrauliczny | |
| Tarczowy hydrauliczny | |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
|---|---|
| Rozmiar kół: | Przód 17.5" / Tył 49" |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Waga [kg]: | 19.7 |
|---|---|
| Na kasetę | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 113 |
| 12 x 142 oś przelotowa, 12 x 148 oś przelotowa, 130/135 mm QR | |
| Maksymalne symulowane nachylenie [%]: | 16 |
| Elektromagnetyczny |
| Waga [kg]: | 19.7 |
|---|---|
| Na kasetę | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 113 |
| 12 x 142 oś przelotowa, 12 x 148 oś przelotowa, 130/135 mm QR | |
| Maksymalne symulowane nachylenie [%]: | 16 |
| Elektromagnetyczny |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
|---|---|
| Rozmiar kół: | Tył 20" |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Kolor: | Błękitny |
| Waga [kg]: | 2.9 |
|---|---|
| Pojemność baterii [Ah]: | 12 |
| Pojemność baterii [Wh]: | 432 |
| Li-Ion | |
| Producent ogniw: | Green Cell |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
|---|---|
| Rozmiar kół: | 20" |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Kolor: | Niebieski |
Sugerowana cena producenta:
1 999,99 zł
| Pasy bezpieczeństwa: | Nie |
|---|---|
| Rozmiar kół: | 20" |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Waga [kg]: | 3.24 |
|---|---|
| Pojemność baterii [Ah]: | 13 |
| Pojemność baterii [Wh]: | 468 |
| Li-Ion | |
| Producent ogniw: | Green Cell |
Sugerowana cena producenta:
1 199,99 zł
| Waga [kg]: | 16 |
|---|---|
| Na kasetę | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| 130 - 135 x 5 mm QR, 142 x 12 mm TA | |
| Maksymalne symulowane nachylenie [%]: | 24 |
| Magnetyczny |
| Waga [kg]: | 3.3 |
|---|---|
| Pojemność baterii [Ah]: | 14.5 |
| Pojemność baterii [Wh]: | 522 |
| Li-Ion | |
| Producent ogniw: | Green Cell |
| Waga [kg]: | 23.6 |
|---|---|
| Na kasetę | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 125 |
| 26 - 29 | |
| 130 mm, 135 mm, 142 mm, 148 mm | |
| Maksymalne symulowane nachylenie [%]: | 16 |
| Magnetyczny |
Sugerowana cena producenta:
3 699 zł
| Waga [kg]: | 29 |
|---|---|
| Na kasetę | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 113 |
| 24, 26, 29, 650b, 650c, 700c | |
| 12 x 142 oś przelotowa, 12 x 148 oś przelotowa, 130/135 mm QR | |
| Maksymalne symulowane nachylenie [%]: | 20 |
| Elektromagnetyczny |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
|---|---|
| Rozmiar kół: | przód 8" / tył 20" |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Kolor: | Szary |