- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1922)
Foto i kamery (70)
Rowery i hulajnogi (5952)
Fitness i sport (271)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Wieszak na rower |
|---|---|
| Nośność: | 22.7 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 12 |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Miętowy |
| Typ: | Dla dzieci |
| Regulacja: | Od 50 do 56 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Ręczna |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, FV / AV / DV, Schrader |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 7 |
| Długość [mm]: | 220 |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Dla dorosłych, Dla młodzieży |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | PC |
| MIPS: | Nie |
| Kolor dominujący: | Różowy |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał: | Poliester |
| Płeć: | Damska |
| Typ roweru: | Dla dzieci |
| Wentylacja: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Platformowe |
| Materiał: | Guma, Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Pianka EVA, Skóra syntetyczna |
| Płeć: | Męska |
| Zastosowanie: | Miejskie, Teren, Trekkingowe |
| Długość wkładki [cm]: | 30.5 |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Przednie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Eco, Mocny |
| Moc światła [lm]: | 35 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Wieszak na rower |
|---|---|
| Nośność: | 20 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Mocowanie: | Kierownica |
| Ilość funkcji: | 29 |
| Komunikacja: | ANT+, Bluetooth |
| Podświetlenie: | Tak |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Dla dorosłych, Dla młodzieży |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | PC |
| MIPS: | Nie |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Tylne |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Miganie, Pulsujący długi, Pulsujący krótki, Stały |
| Moc światła [lm]: | 30 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Mini |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 8 |
| Długość [mm]: | 200 |
| Rodzaj: | Wieszak na rower |
|---|---|
| Nośność: | 13 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Rodzaj roweru: | Pionowy |
|---|---|
| Do intensywnego treningu | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Klatka piersiowa, Łydki, Plecy, Pośladki, Przedramiona, Ramiona, Uda |
| Powietrzny | |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Tylne |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Dzienny migający, Niestandardowy, Nocny migający, Tryb dzienny, Tryb gotowości, Tryb nocny |
| Moc światła [lm]: | 50 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |