- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1922)
Foto i kamery (70)
Rowery i hulajnogi (5952)
Fitness i sport (271)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Wieszak na rower |
|---|---|
| Nośność: | 20 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Rodzaj: | Sakwa |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Mocowanie: | Bagażnik |
| Pojemność [l]: | 10 |
| Przegródki: | Tak |
| Materiał: | Nylon 840D + TPU |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-biały |
| Regulacja: | Od 47 do 52 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Przedni |
| Montaż: | Na kask, Na kierownicy |
| Moc światła [lm]: | 1000 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 11 |
| Długość [mm]: | 706 |
| Rodzaj: | Koszulka |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Materiał: | Elastan, Poliamid |
| Płeć: | Męska |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rodzaj: | Wieszak na rower |
|---|---|
| Nośność: | 30 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Mini |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Materiał: | Aluminium, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 7 |
| Długość [mm]: | 270 |
| Rodzaj: | Okulary |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Materiał: | Grilamid TR-90, Poliwęglan |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Oprawki: | Półoprawkowe |
| Soczewki: | Polaryzacyjne, Przeciwsłoneczne |
| Nosek: | Regulowany |
| Zauszniki: | Grilamid TR90 |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Typ: | SPD-SL |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Płeć: | Damska |
| Długość wkładki [cm]: | 24.5 |
| Sezon: | Letni |
| Rodzaj: | Tylny |
|---|---|
| Kolor: | Grafitowo-czarny |
| Mocowanie: | Rura podsiodłowa |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wiek: | 1-5 lat |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Nie |
| Kolor dominujący: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wentylacja: | Nie |
| Sezon: | Letni |
| Rodzaj: | Wieszak na rower |
|---|---|
| Nośność: | 20 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Tylny |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Mocowanie: | Rura podsiodłowa |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wiek: | 3-8 lat |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Nie |
| Rodzaj: | Koszulka |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Materiał: | Bawełna, Elastan |
| Płeć: | Damska |
| Liczba kieszeni: | 0 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | SPD-SL |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Płeć: | Męska |
| Długość wkładki [cm]: | 24.5 |
| Sezon: | Letni |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Nożna |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 8 |
| Długość [mm]: | 275 |