- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1922)
Foto i kamery (70)
Rowery i hulajnogi (5942)
Fitness i sport (270)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Wieszak na rower |
|---|---|
| Nośność: | 20 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Kolor dominujący: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Typ roweru: | Miejskie, Trekkingowe |
| Wentylacja: | Tak |
| Rozmiar: | L |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Ręczna |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10 |
| Długość [mm]: | 266 |
| Rodzaj: | Koszulka |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Typ roweru: | Enduro, Gravel, MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Rozmiar: | XS |
| Płeć: | Damska |
| Liczba kieszeni: | 0 |
| Rodzaj: | Spodnie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Rozmiar: | XXL |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Męska |
| Długość: | Długie |
| Z wkładką: | Tak |
| Kolor dominujący: | Granatowy |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Typ roweru: | Gravel, MTB |
| Wentylacja: | Tak |
| Rozmiar: | XL |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Męska |
| Rodzaj: | Wieszak na rower |
|---|---|
| Nośność: | 30 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Tylny |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-pomarańczowy |
| Mocowanie: | Rura podsiodłowa |
| Wiek: | 9m+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Tak |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski mat |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
| Wentylacja: | Tak |
| Rozmiar: | M/L |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Elektryczna |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10.3 |
| Długość [mm]: | 152 |
| Rodzaj: | Koszulka |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-różowy |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Rozmiar: | L |
| Płeć: | Damska |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rodzaj: | Spodnie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Rozmiar: | M |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Męska |
| Długość: | Długie |
| Z wkładką: | Tak |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Typ: | Tylne |
| Moc światła [lm]: | 22 |
| Źródło światła: | COB LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Platformowe |
| Zastosowanie: | Miejskie, Teren, Trekkingowe |
| Rozmiar: | 47 |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Męska |
| Długość wkładki [cm]: | 30 |
| Rodzaj: | Wieszak na rower |
|---|---|
| Nośność: | 30 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | SPD-SL |
| Zastosowanie: | Szosowe |
| Rozmiar: | 52 |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Męska |
| Długość wkładki [cm]: | 32.5 - 33 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Ręczna |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 8.3 |
| Długość [mm]: | 280 |
| Rodzaj: | Spodenki |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Rozmiar: | XXXXL |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Męska |
| Długość: | Krótkie |
| Z wkładką: | Tak |
| Rodzaj: | Koszulka |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Typ roweru: | Szosowe |
| Rozmiar: | XXXL |
| Płeć: | Męska |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rodzaj: | Tylny |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Mocowanie: | Bagażnik |
| Wiek: | 9m+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
449,99 zł