- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1892)
Foto i kamery (70)
Rowery i hulajnogi (5817)
Fitness i sport (260)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Stalowa, 17" |
|---|---|
| 7 | |
| Brak | |
| Power | |
| 28 | |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon, Styropian (EPS) |
| Typ: | Mini |
|---|---|
| Długość [mm]: | 45 |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 8 |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Typ: | Dla dzieci |
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Typ: | Dla dzieci |
| Regulacja: | Od 48 do 54 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rekreacja, Budowanie formy | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Magnetyczny | |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 6 |
| Rekreacja, Budowanie formy | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Magnetyczny | |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 6 |