- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1892)
Foto i kamery (70)
Rowery i hulajnogi (5817)
Fitness i sport (260)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Dzienny migający, Mocny, Nocny migający, Słaby, Średni |
| Moc światła [lm]: | 800 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Aluminium |
| Czas pracy: | 25 h |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Pulsacyjny, Stały |
| Moc światła [lm]: | 3 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Czas pracy: | 50 h |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon, Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Limonkowy |
| Typ: | Mini |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 8 |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Różowo-biało-zielony |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rozmiar: | M/L |
| Regulacja: | Od 53 do 60 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Kolor: | Szary mat |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Regulacja: | Od 47 do 54 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Moc światła [lm]: | 53 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Mocowanie: | Sztyca podsiodłowa |
| Czas pracy: | 20 h |
| Łączność: | ANT+, Bluetooth |
| Lampka: | LED |
| Wodoodporność: | IPX7 |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Beżowy |
| Dominujący kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.88 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Wiek: | Od 2 lat |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Dominujący kolor: | Zielony |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.88 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Wiek: | Od 2 lat |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Regulacja: | Od 50 do 56 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biało-miętowy |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Mocny, Niskiej intensywności, Średni, Super jasny, Szybki błysk, Wysokiej intensywności |
| Moc światła [lm]: | 850 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Czas pracy: | 74 h |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Rekreacja, Budowanie formy | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Rodzaj roweru: | Stacjonarny |
| Magnetyczny | |
| Rekreacja, Budowanie formy | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Rodzaj roweru: | Stacjonarny |
| Magnetyczny | |
| Rekreacja, Budowanie formy | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Rodzaj roweru: | Stacjonarny |
| Magnetyczny | |