- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (413)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1893)
Foto i kamery (68)
Rowery i hulajnogi (5860)
Fitness i sport (258)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | SPD-SL |
|---|---|
| Płeć: | Męska |
| Zastosowanie: | Szosowe |
| Rozmiar: | 45 |
| Długość wkładki [cm]: | 28.5 - 29 |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem węglowym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
|---|---|
| Rozmiar: | M (165 - 174 cm) |
| Kolor: | Rubinowo-grafitowy |
| Rama: | Aluminiowa, 17" |
| 24 | |
| Płeć: | Damska, Męska |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Kolor: | Fioletowy |
| Oprawki: | Pełnooprawkowe |
| Soczewki: | Lustrzane |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Okulary |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Kolor: | Zielony mat |
| MIPS: | Tak |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
|---|---|
| Rozmiar: | XL (180 - 190 cm) |
| Kolor: | Granatowo-srebrny |
| Rama: | Aluminiowa, 21" |
| 18 | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
|---|---|
| Rozmiar: | M (165 - 174 cm) |
| Kolor: | Granatowo-srebrny |
| Rama: | Aluminiowa, 17" |
| 18 | |
| Typ: | Mini |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 7 |
| Długość [mm]: | 176 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Waga [kg]: | 3 |
| Wiek: | Od 2 lat |
| Nylonowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie |
| Typ: | Tylny |
|---|---|
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Na kask |
| Tryby pracy: | Miganie, Pulsacyjny, Światło ciągłe |
| Moc światła [lm]: | 5 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Rodzaj: | Odtłuszczacz |
|---|---|
| Zastosowanie: | Czyszczenie i odtłuszczanie łańcucha rowerowego oraz zębatek |
| Pojemność: | 300 ml |
| Informacje: |