- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (410)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1879)
Foto i kamery (72)
Rowery i hulajnogi (5928)
Fitness i sport (262)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Aluminiowa, 21" |
|---|---|
| 24 | |
| Shimano Tourney | |
| Shimano Acera | |
| 28 | |
| Typ roweru: | Gravel, Miejskie, MTB, Szosowe, Trekkingowe |
|---|---|
| Montaż: | Do siodełka |
| Rodzaj: | Tylne |
| Kompatybilność: | 20-29 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Granatowo-czarny |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Rodzaj: | Spalinowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Silnik: | Czterosuwowy |
| Moc silnika [KM]: | 3.26 |
| Pojemność silnika [cm3]: | 49 |
| Dopuszczalne obciążenie [kg]: | 150 |
| Liczba miejsc: | 2 |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Typ roweru: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Spodnie |
| Materiał: | Poliester, Spandex |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | XXL |
| Długość: | Długie |
| Płeć: | Męska |
| Z wkładką: | Nie |
| Sezon: | Letni |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Bordowy |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Regulacja: | Od 55 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Granatowy |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Regulacja: | Od 55 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Szary |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 57 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Biały |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Jasnoniebieski |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Ciemnoróżowy |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Zastosowanie: | Szosowe |
|---|---|
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 42 |
| Typ: | SPD-SL |
| Płeć: | Męska |
| Długość wkładki [cm]: | 26.5 |
| Sezon: | Letni |
| Zastosowanie: | Gravel |
|---|---|
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem węglowym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 46 |
| Typ: | SPD |
| Płeć: | Męska |
| Długość wkładki [cm]: | 29 - 29.5 |
| Sezon: | Letni |
| Zastosowanie: | Szosowe |
|---|---|
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 43 |
| Typ: | SPD-SL |
| Płeć: | Męska |
| Długość wkładki [cm]: | 27 - 27.5 |
| Sezon: | Letni |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
|---|---|
| Materiał: | Elastan, Nylon, Poliester, Skóra syntetyczna |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Rozmiar: | L |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Płeć: | Damska |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Typ: | Stojąca |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 12 |
| Długość [mm]: | 1002 |