- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (410)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1883)
Foto i kamery (72)
Rowery i hulajnogi (5907)
Fitness i sport (258)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Ręczna |
|---|---|
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 5.5 |
| Kolor: | Niebieski |
| Kolor: | Brązowo-beżowy |
|---|---|
| Karbonowa | |
| 11 | |
| Brak | |
| Sram | |
| Opona typ: | 700×35C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Carbon |
| Waga [kg]: | 8.5 |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | XXL (188 cm) |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ roweru: | Miejskie, Trekkingowe |
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Materiał: | Elastan, Kauczuk, Poliamid, Poliester, Skóra syntetyczna |
| Kolor dominujący: | Oliwkowy |
| Typ roweru: | MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Rozmiar: | L |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Materiał: | Elastan, Poliamid, Poliester, Skóra syntetyczna |
| Kolor dominujący: | Antracytowy |
| Typ roweru: | Gravel |
| Rozmiar: | M |
| Wentylacja: | Nie |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Dominujący kolor: | Turkusowy |
|---|---|
| Nylonowa | |
| Waga [kg]: | 3.3 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Wiek: | Od 2 lat |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Dominujący kolor: | Zielony |
|---|---|
| Stalowa | |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Wiek: | Od 12 miesięcy |
| Rozmiar opon [cal]: | 6 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie |
| Dominujący kolor: | Niebiesko-czerwony |
|---|---|
| Stalowa | |
| Waga [kg]: | 3 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Wiek: | 2 lata, 3 lata, 4 lata |
| Rozmiar opon [cal]: | 10 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Materiał: | Poliester |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Rama: | Aluminiowa |
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
| Wentylacja: | Tak |
| Nośność: | 45 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Nie |
| Rozmiar kół: | 20" |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Materiał: | Poliester |
|---|---|
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Rama: | Aluminiowa |
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
| Wentylacja: | Tak |
| Liczba pasażerów: | 1 |
| Nośność: | 34 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
| Rozmiar kół: | 20" |
| Regulacja oparcia: | Tak |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Materiał: | Poliester |
|---|---|
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Rama: | Aluminiowa |
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
| Wentylacja: | Tak |
| Liczba pasażerów: | 1 |
| Nośność: | 34 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
| Rozmiar kół: | 20" |
| Regulacja oparcia: | Tak |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |