- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1921)
Foto i kamery (66)
Rowery i hulajnogi (5852)
Fitness i sport (271)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 60 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Tryby pracy: | SOS, Światło ciągłe, Tryb oszczędzania baterii |
| Moc światła [lm]: | 1500 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [g]: | 150 |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Tryby pracy: | Mocny, Pulsacyjny, Słaby, Średni |
| Moc światła [lm]: | 300 |
| Źródło światła: | SMD LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [g]: | 90 |
| Typ: | Tylny |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Tryby pracy: | Automatyczne światło stop, Stały |
| Moc światła [lm]: | 200 |
| Źródło światła: | SMD LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [g]: | 110 |
| Typ: | Elektryczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Manometr: | Tak |
| Materiał: | Aluminium, Silikon |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 8.3 |
| Długość [mm]: | 71 |
| Waga [g]: | 132 |
| Typ: | Elektryczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Manometr: | Nie |
| Materiał: | Aluminium |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 6.9 |
| Długość [mm]: | 64 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | PVC, TPU |
| Mocowanie: | Bagażnik |
| Pojemność [l]: | 25 |
| Przegródki: | Nie |
| Waga [g]: | 600 |
| Typ: | Pompka elektryczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Manometr: | Tak |
| Materiał: | Kompozyt |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10 |
| Długość [mm]: | 210 |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | 48-52 cm |
| Typ: | MV6-2 Hearts |
| Materiał skorupy: | PCV |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | 52-56 cm |
| Typ: | Shimmer |
| Materiał skorupy: | PCV |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | 48-52 cm |
| Typ: | KS07 APPER |
| Materiał skorupy: | PCV |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | 52-56 cm |
| Typ: | KS07 APPER |
| Materiał skorupy: | PCV |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | 52-56 cm |
| Typ: | KS07 APPER |
| Materiał skorupy: | PCV |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | 48-52 cm |
| Typ: | MV6-2 Pony |
| Materiał skorupy: | PCV |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Pokrętło |
| Typ: | Rowerowy |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | Polistyren EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | XS |
|---|---|
| Regulacja: | 44-48 cm |
| Typ: | KS06 Firefighter |
| Materiał skorupy: | PCV |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | XS |
|---|---|
| Regulacja: | 44-48 cm |
| Typ: | MV6-2 Fairy |
| Materiał skorupy: | PCV |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Od 48 do 52 cm |
|---|---|
| Regulacja: | Regulowany system dopasowania (pokrętło) i pasek |
| Typ: | Fullface 2w1 ze zdejmowaną szczęką |
| Materiał skorupy: | PC (polikarbon) |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Pokrętło z tyłu, regulowany obwód |
| Typ: | Szczękowy (full face) dziecięcy |
| Materiał skorupy: | PC (poliwęglan) |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |