- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1914)
Foto i kamery (65)
Rowery i hulajnogi (5850)
Fitness i sport (270)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Dominujący kolor: | Czarno-zielony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Wiek: | 6 lat |
| 20 | |
| Rozmiar: | 41 |
|---|---|
| Typ: | SPD |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Zastosowanie: | Enduro, Teren |
| Długość wkładki [cm]: | 25.5 - 26 |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Regulacja: | Od 47 do 52 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biało-różowy |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Różowy |
| Regulacja: | Od 47 do 52 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czerwony |
| Regulacja: | Od 47 do 52 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Turkusowo-żółty |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
299,90 zł
| Regulacja: | Od 53 do 57 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Pomarańczowy |
Sugerowana cena producenta:
599,99 zł
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Oprawki: | Pełnooprawkowe |
| Soczewki: | Lustrzane |
| Nosek: | Silikonowy |
| Rodzaj: | Okulary |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Oprawki: | Pełnooprawkowe |
| Soczewki: | Lustrzane |
| Nosek: | Regulowany |
| Rodzaj: | Okulary |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Szaro-fioletowy |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Dominujący kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| 14 | |