- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (86)
AGD (12)
AGD do zabudowy (12)
AGD małe (18)
Komputery i tablety (718)
Smartfony i zegarki (34)
Foto i kamery (17)
Gaming (16)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
|---|---|
| Typ: | Ścienny |
| Obszar zastosowania: | Biuro, Dom |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Liczba gniazd [szt]: | 2 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
|---|---|
| Typ: | Ścienny |
| Obszar zastosowania: | Biuro, Dom |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Interfejs: | USB Typu C |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 8 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart MicroSD - 1 szt., Czytnik kart SD - 1 szt., HDMI - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt., USB 2.0 - 1 szt.... |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wysokość [mm]: | 242 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Złącza: | 1 x USB 2.0, 1 x USB Type-C |
| Materiał: | ABS, Aluminium, TPU |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wysokość [mm]: | 277.8 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Złącza: | 1 x Gniazdo 3.5 mm Jack, 3 x USB 2.0 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
|---|---|
| Typ: | Biurkowy |
| Obszar zastosowania: | Biuro, Dom |
| Uziemienie: | Tak (uziemienie boczne - klipowe / brak otworu na bolec uziemiający) |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Liczba gniazd [szt]: | 2 x port USB-A, 2 x port USB-C |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 10 |
| Prąd znamionowy [A]: | 2.1 |
Sugerowana cena producenta:
49 zł
| Rodzaj produktu: | Bramka |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | USB |
| Przeznaczenie: | Do czujników, Do światła |
| Komunikacja: | , |
| Współpraca z systemami: | Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google, IFTTT |
| Dedykowana aplikacja: | Aqara Home |
| Wymiary [mm]: | 108 x 30 x 8 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
|---|---|
| Typ: | Wtyczkowe |
| Obszar zastosowania: | Biuro, Dom |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Liczba gniazd [szt]: | 2 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2300 |
| Prąd znamionowy [A]: | 10 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2" |
| Zastosowanie: | Do rozgałęziania węży |
| Autostop: | Nie |
| Zawór: | Nie |
| Rodzaj: | Rozdzielacz |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Rozmiar pasującego węża [cale]: | 3/16 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | DJI Neo |
| Typ zasilania: | USB-C |
| Złącze wyjściowe: | Port wsuwany, USB-C |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | DJI Neo 2 |
| Typ zasilania: | USB-C |
| Złącze wyjściowe: | Dedykowane złącze DJI |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | DJI Mini 5 Pro |
| Typ zasilania: | USB-C |
| Złącze wyjściowe: | Port wsuwany |
| Rodzaj: | Rozdzielacz |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Rozmiar pasującego węża [cale]: | 3/16 |
| Zawór: | Nie |
| Typ podłączenia: | Micro-Drip |
| Rodzaj: | Rozdzielacz |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Rozmiar pasującego węża [cale]: | 1/2 |
| Rodzaj produktu: | Bramka |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Przeznaczenie: | Do dowolnego urządzenia domowego |
| Komunikacja: | , Ethernet, , |
| Dedykowana aplikacja: | Xiaomi Home |
| Wymiary [mm]: | 95 x 95 x 26 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wysokość [mm]: | 277.8 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Złącza: | 1 x Gniazdo 3.5 mm Jack, 3 x USB 2.0 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Złącza: | 1 x Gniazdo 3.5 mm Jack, 1 x USB Type-C, 2 x USB 3.2 Gen. 1 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Wysokość [mm]: | 277.8 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Złącza: | 1 x Gniazdo 3.5 mm Jack, 3 x USB 2.0 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik elektryczny |
|---|---|
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik elektryczny |
|---|---|
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Typ: | Rozgałęźnik gniazda zapalniczki |
|---|---|
| Zasilanie: | DC 12-24V z akumulatora/instalacji |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Maksymalne natężenie [A]: | 10 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik elektryczny |
|---|---|
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik elektryczny |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Liczba gniazd [szt]: | 2 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik elektryczny |
|---|---|
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik elektryczny |
|---|---|
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik elektryczny |
|---|---|
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Obszar zastosowania: | Mieszkania, domy, biura, gabinety |
|---|---|
| Uziemienie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Listwa antyprzepięciowa |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Długość [m]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2500 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Prąd znamionowy [A]: | 10 |