- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (87)
AGD (12)
AGD do zabudowy (12)
AGD małe (17)
Komputery i tablety (723)
Smartfony i zegarki (37)
Foto i kamery (18)
Gaming (16)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Interfejs: | USB 3.2 Gen. 1 / USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) |
| Kolor: | Jasnoszary |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | DJI Lito Series Intelligent Flight Battery Plus, DJI Lito X1 Intelligent Flight Battery |
| Ilość ładowanych urządzeń: | 3 |
| Typ zasilania: | USB-C |
| Złącze wyjściowe: | Port wsuwany |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | Potensic Atom 4K |
| Ilość ładowanych urządzeń: | 3 |
| Typ zasilania: | Sieciowe |
| Złącze wyjściowe: | Port wsuwany, USB-A |
| Rodzaj: | Rozdzielacz wody |
|---|---|
| Rozmiar gwintu: | 1", 1/2", 3/4" |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zawór: | Tak |
| Typ podłączenia: | Szybkozłącze z gwintem wewnętrznym |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
159 zł
| Rodzaj: | Rozdzielacz |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Rozmiar pasującego węża [cale]: | 3/16 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Podświetlenie: | Tak |
| Złącza: | 1 x Gniazdo 3.5 mm Jack, 1 x USB Type-C, 2 x USB 3.2 Gen. 1 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | DJI Mavic 4 Pro |
| Ilość ładowanych urządzeń: | 3 |
| Typ zasilania: | Sieciowe, USB-C |
| Złącze wyjściowe: | Port wsuwany |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | DJI Avata 2 |
| Ilość ładowanych urządzeń: | 3 |
| Typ zasilania: | USB-C |
| Złącze wyjściowe: | Port wsuwany |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | ABS, Aluminium |
| Wysokość [mm]: | 240 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Złącza: | 1 x USB Type-C, 4 x USB 2.0 |
| Kolor: | Grafitowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Lokalizator |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | |
| Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
| Google Find My Device: | Tak |
| Dedykowany model: | , |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik elektryczny |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik sieciowy |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | ABS ognioodporny |
| Liczba gniazd [szt]: | 2 |
|---|---|
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zasilanie: | 12V/24V (gniazdo zapalniczki) |
| Maksymalne natężenie [A]: | 10 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik sieciowy |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | DC 12V / 2A |
| Interfejs dysku: | |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | 2,5” SATA SSD / HDD, 3,5” SATA HDD |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik sieciowy |
| Obszar zastosowania: | Biuro, Dom, Hotel, Mieszkania, Restauracja, Warsztat |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
|---|---|
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zasilanie: | 12V/24V (gniazdo zapalniczki) |
| Maksymalne natężenie [A]: | 8,3 |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
|---|---|
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zasilanie: | 12V/24V (gniazdo zapalniczki) |
| Maksymalne natężenie [A]: | 10 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | 2 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik elektryczny |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |