- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (3)
Komputery i tablety (10)
Smartfony i zegarki (2)
Gaming (3)
Rowery i hulajnogi (25)
Fitness i sport (180)
Dom (15)
Zabawki i LEGO (73)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Seria: | |
| Tematyka: | |
| Liczba elementów [szt]: | 306 |
| Wiek: | 8+ |
| Wymiar obrazka [cm]: | 32 x 7.5 x 18 |
| Seria: | PRIME |
|---|---|
| Rodzaj: | Walizka |
| Pojemność [l]: | 97 |
| Szerokość [cm]: | 50 |
| Wysokość [cm]: | 76 |
| Głębokość [cm]: | 29 |
| Kolor: | Zielony |
| Kółka: | Tak |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy TSA |
| Rozszerzana pojemność: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Seria: | PRIME |
|---|---|
| Rodzaj: | walizka podróżna |
| Pojemność [l]: | 97 |
| Szerokość [cm]: | 50 |
| Wysokość [cm]: | 76 |
| Głębokość [cm]: | 29 |
| Kolor: | Niebieski |
| Kółka: | Tak |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy TSA |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Seria: | HAWFINCH |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 97 |
| Szerokość [cm]: | 50 |
| Wysokość [cm]: | 75 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Kolor: | Szary |
| Kółka: | Tak |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy |
| Rozszerzana pojemność: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Teleskopowa rączka, zamek szyfrowy, pasy mocujące wewnątrz walizki |
| Seria: | HAWFINCH |
|---|---|
| Rodzaj: | twarda |
| Pojemność [l]: | 97 |
| Szerokość [cm]: | 50 |
| Wysokość [cm]: | 75 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Kolor: | Niebieski |
| Kółka: | Tak |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek szyfrowy |
| Rozszerzana pojemność: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Teleskopowa rączka, zamek szyfrowy, pasy mocujące wewnątrz walizki |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 27 x 25 x 18 cm |
| Materiał zewnętrzny: | 100% poliester |
| Wypełnienie: | Pianka memory |
| Waga [g]: | 0.32 |
| Typ: | Plecak |
|---|---|
| Rodzaj: | plecak turystyczny |
| Pojemność [l]: | 20 |
| Głębokość [cm]: | 17 |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Płeć: | Unisex |
| Typ: | Plecak |
|---|---|
| Rodzaj: | plecak turystyczny |
| Pojemność [l]: | 20 |
| Głębokość [cm]: | 17 |
| Kolor: | Turkusowy |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Płeć: | Unisex |
| Typ: | Plecak |
|---|---|
| Rodzaj: | plecak turystyczny |
| Pojemność [l]: | 20 |
| Głębokość [cm]: | 17 |
| Kolor: | Fioletowy |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Płeć: | Unisex |
| Typ: | Plecak |
|---|---|
| Rodzaj: | plecak turystyczny |
| Pojemność [l]: | 20 |
| Głębokość [cm]: | 17 |
| Kolor: | Granatowy |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Płeć: | Unisex |
| Typ: | Plecak |
|---|---|
| Rodzaj: | plecak turystyczny |
| Pojemność [l]: | 20 |
| Głębokość [cm]: | 17 |
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Płeć: | Unisex |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 27 x 25 x 18 cm |
| Materiał zewnętrzny: | 100% poliester |
| Wypełnienie: | Pianka memory |
| Waga [g]: | 0.32 |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 27 x 25 x 18 cm |
| Materiał zewnętrzny: | 100% poliester |
| Wypełnienie: | Pianka memory |
| Waga [g]: | 0.32 |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 27 x 25 x 18 cm |
| Materiał zewnętrzny: | 100% poliester |
| Wypełnienie: | Pianka memory |
| Waga [g]: | 0.32 |