- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (330)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (115)
Komputery i tablety (864)
Smartfony i zegarki (1234)
Foto i kamery (165)
Gaming (38)
Rowery i hulajnogi (88)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Kubek termiczny |
|---|---|
| Kolor: | Granatowy |
| Pojemność [ml]: | 1200 |
| Materiał: | Silikon, Stal nierdzewna, Tworzywo PP |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Rodzaj: | Kubek termiczny |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Pojemność [ml]: | 540 |
| Materiał: | Silikon, Stal nierdzewna, Tworzywo PP |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Niezalecane |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 60 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Łosoś, Drożdże, Kukurydza pełnoziarnista, Małże zielone, Ryż, Wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Hydrolizowane białko roślinne, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 16%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.95%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Typ: | Sucha |
Wartość poza zestawem:
559,88 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 45 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Łosoś, Drożdże, Kukurydza pełnoziarnista, Małże zielone, Ryż, Wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Hydrolizowane białko roślinne, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 16%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.95%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Typ: | Sucha |
Wartość poza zestawem:
419,91 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 30 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Łosoś, Drożdże, Kukurydza pełnoziarnista, Małże zielone, Ryż, Wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Hydrolizowane białko roślinne, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 16%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.95%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj: | Kwasy Omega-3 |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 360 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Wartość poza zestawem:
182,70 zł
| Rodzaj: | Kwasy Omega-3 |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 240 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 540 |
| Materiał: | Silikon, Tritan, Tworzywo PE, Tworzywo PP |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Niezalecane |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Antypoślizgowa powłoka: | Tak |
| Rodzaj: | Kubek termiczny |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Pojemność [ml]: | 1200 |
| Materiał: | Silikon, Stal nierdzewna, Tworzywo PP |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 180 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Wartość poza zestawem:
110,97 zł
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 120 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Wartość poza zestawem:
73,98 zł
| Rodzaj: | Kubek termiczny |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Pojemność [ml]: | 540 |
| Materiał: | Silikon, Stal nierdzewna, Tworzywo PP |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Niezalecane |
| Rodzaj: | Witamina C |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Pojemność [ml]: | 174 |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Zastosowanie: | Do tkanin kolorowych |
| Informacje: | |
| Liczba prań (kapsułek): | 6 |
| Seria: | WA CSP 0601 L |
Sugerowana cena producenta:
39,99 zł
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Rączka do prowadzenia: | Tak |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 2+ |
| Rodzaj: | Kubek termiczny |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Pojemność [ml]: | 400 |
| Materiał: | Silikon, Stal nierdzewna, Tworzywo AS |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Kolor: | Turkusowy |
| Rączka do prowadzenia: | Tak |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Tak |
| Przedział wiekowy: | 2+ |
| Rodzaj: | Kubek termiczny |
|---|---|
| Kolor: | Granatowy |
| Pojemność [ml]: | 540 |
| Materiał: | Silikon, Stal nierdzewna, Tworzywo PP |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Niezalecane |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 1500 |
| Materiał: | Silikon, Stal nierdzewna, Tritan, Tworzywo PP |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Antypoślizgowa powłoka: | Nie |
| Typ: | Na pasku |
|---|---|
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Rodzaj szkła: | Żywiczne |
| Materiał koperty: | Żywica |
| Antyrefleks: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Płeć: | Unisex |
| Typ: | Na pasku |
|---|---|
| Mechanizm: | Kwarcowy |
| Rodzaj szkła: | Żywiczne |
| Materiał koperty: | Żywica |
| Antyrefleks: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Płeć: | Męski |