- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (344)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (113)
Komputery i tablety (912)
Smartfony i zegarki (1304)
Foto i kamery (167)
Gaming (38)
Rowery i hulajnogi (92)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Gryf |
|---|---|
| Typ: | Prosty |
| Długość [cm]: | 42 |
| Średnica [cm]: | 3 |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 100 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Gryf |
|---|---|
| Typ: | Łamany |
| Długość [cm]: | 120 |
| Średnica [cm]: | 3 |
| Waga [kg]: | 7.22 |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 180 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 30 kl/s, VGA - 30 kl/s |
|---|---|
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 30 kl/s, VGA - 30 kl/s |
|---|---|
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 30 kl/s, VGA - 30 kl/s |
|---|---|
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 30 kl/s, VGA - 30 kl/s |
|---|---|
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 30 kl/s, VGA - 30 kl/s |
|---|---|
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 4K - 24 kl/s, FullHD - 60 kl/s, VGA - 240 kl/s |
|---|---|
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 60 kl/s, 2K - 60 kl/s, 4K - 60 kl/s, FullHD - 120 kl/s, QHD - 60 kl/s |
|---|---|
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Typ: | Czołowa |
|---|---|
| Wodoodporność: | Tak |
| Źródło światła: | LED |
| Siła światła [lm]: | 300 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy [h]: | 21 |
| Typ: | Czołowa |
|---|---|
| Wodoodporność: | Tak |
| Źródło światła: | LED |
| Siła światła [lm]: | 300 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy [h]: | 21 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 60 kl/s, HD - 120 kl/s, QHD - 30 kl/s |
|---|---|
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, FullHD - 30 kl/s, HD - 60 kl/s |
|---|---|
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Rodzaj: | Zacisk do hantli, Zacisk do sztangi |
|---|---|
| Typ: | Sprężynowy |
| Średnica [cm]: | 3 |
| Waga [kg]: | 0.09 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Rodzaj: | Obciążenie do sztangi |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Kolor: | Czarny |
| Zacisk: | Nie |
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 60 kl/s, 4K - 60 kl/s, FullHD - 120 kl/s, QHD - 60 kl/s |
|---|---|
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Rodzaj: | Siatka do tenisa stołowego |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał wykonania: | Guma, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Liczba klatek na sekundę: | 4K - 60 kl/s, FullHD - 120 kl/s, QHD - 60 kl/s |
|---|---|
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Rodzaj: | Obciążenie do sztangi |
|---|---|
| Waga [kg]: | 10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Łączna waga zestawu [kg]: | 10 |
| Średnica otworu [mm]: | 26.5 |