- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (330)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (117)
Komputery i tablety (882)
Smartfony i zegarki (1266)
Foto i kamery (169)
Gaming (35)
Rowery i hulajnogi (87)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Liczba elementów: | 1 |
|---|---|
| Materiał: | Pianka EVA |
| Antypoślizgowa powierzchnia: | Tak |
| Wymiar całkowity [cm]: | 100 x 200 |
| Grubość [mm]: | 3 |
| Waga [kg]: | 0.85 |
28,50 zł
25,51 zł
| Materiał: | Stal |
|---|---|
| Antypoślizgowa powierzchnia: | Nie |
| Długość [cm]: | 102 |
| Długość uchwytu [cm]: | 102 |
| Szerokość [cm]: | 153 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 200 |
| Wysokość [cm]: | 104 |
| do 25 | |
| Tak | |
| 25 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Oświetlenie: | Przód |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Rodzaj: | Kwasy Omega-3 |
|---|---|
| Liczba kapsułek: | 90 |
| Wielkość porcji: | 4 kapsułki |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 22.5 |
| Rodzaj: | Orbitrek |
|---|---|
| Do intensywnego treningu, Do rekreacji | |
| Regulacja oporu: | Tak |
| Elektromagnetyczny | |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Długość kroku [cm]: | 43 |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 12 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 120 |
| Rolki transportowe: | Tak |
| Ćwiczone partie mięśni: | Brzuch, Łydki, Nogi, Pośladki, Ramiona |
| Długość [mm]: | 120 |
|---|---|
| Szerokość ostrza [mm]: | 25 |
| Materiał obudowy: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Ostrze: | Stal nierdzewna |
| Typ ostrza: | Proste ząbkowane, Trapezowe |
| Wymienne ostrze: | Tak |
| Rodzaj: | Wioślarz |
|---|---|
| Regulacja oporu: | Tak |
| Wodno-magnetyczny | |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 150 |
| Klasa urządzenia: | H - użytek domowy |
| Ćwiczone partie mięśni: | Barki, Brzuch, Klatka piersiowa, Nogi, Plecy, Pośladki, Ramiona |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 27 |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Przedział wiekowy: | 2+ |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał: | Stal |
|---|---|
| Rodzaj: | Klatka |
| Długość [cm]: | 63 |
| Szerokość [cm]: | 180 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 250 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 220 |
| Ćwiczone partie mięśni: | Górne partie ciała, Nogi, Pośladki, Ręce |
| Rama: | 50 x 50 x 2 mm |
| Wysokość [cm]: | 233 |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Waga [kg]: | 40 |
| Rodzaj: | Ławka do ćwiczeń |
|---|---|
| Regulacja oporu: | Nie |
| Klasa urządzenia: | H - użytek domowy |
| Ćwiczone partie mięśni: | Górne partie ciała |
| Rama: | Stalowa |
| Maksymalne obciążenie ławki [kg]: | 300 |
| Regulacja kąta nachylenia ławki: | Tak |
| Wsporniki sztangi: | Nie |
| Obciążenie w zestawie: | Nie |
| Wyciąg pionowy: | Nie |
| Ławka Scotta (modlitewnik): | Nie |
| Długość [cm]: | 59 |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 108 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Wysokość [cm]: | 201 |
| Rodzaj wyciągu: | Dolny i górny |
| Konstrukcja ramy: | Profil 40 x 40 mm |
| Mocowanie: | Ścienne |
| Drążek w zestawie: | Tak |
| Obciążenie w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 9 |
| Długość [cm]: | 45 |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 11 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Wysokość [cm]: | 17 |
| Rodzaj wyciągu: | Górny |
| Konstrukcja ramy: | 2 x blacha 176 x 405 x 3 mm |
| Mocowanie: | Sufitowe |
| Drążek w zestawie: | Tak |
| Obciążenie w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 4.4 |
| Materiał: | Stal |
|---|---|
| Rodzaj: | Wyciąg górny |
| Długość [cm]: | 70 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Ćwiczone partie mięśni: | Górne partie ciała, Ręce |
| Wysokość [cm]: | 50 |
| Rodzaj wyciągu: | Górny |
| Konstrukcja ramy: | Profil 40 x 40 x 2 mm |
| Mocowanie: | Ścienne |
| Drążek w zestawie: | Tak |
| Obciążenie w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 8 |
| Materiał: | Stal |
|---|---|
| Rodzaj: | Wyciąg górny i dolny do ściany |
| Długość [cm]: | 55 |
| Szerokość [cm]: | 108 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 140 |
| Ćwiczone partie mięśni: | Barki, Brzuch, Klatka piersiowa, Plecy, Pośladki, Przedramiona, Ramiona |
| Wysokość [cm]: | 199 |
| Rodzaj wyciągu: | Dolny i górny |
| Konstrukcja ramy: | Profil 40 x 40 x 1.5 mm |
| Mocowanie: | Ścienne |
| Drążek w zestawie: | Tak |
| Obciążenie w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 12.9 |
| Rodzaj: | Ławka Scotta |
|---|---|
| Klasa urządzenia: | H - użytek domowy |
| Ćwiczone partie mięśni: | Przedramiona, Ramiona |
| Rama: | Stalowa |
| Maksymalne obciążenie ławki [kg]: | 300 |
| Regulacja kąta nachylenia ławki: | Nie |
| Wsporniki sztangi: | Tak |
| Obciążenie w zestawie: | Nie |
| Wyciąg pionowy: | Nie |
| Ławka Scotta (modlitewnik): | Tak |
| Rodzaj: | Ławka do ćwiczeń |
|---|---|
| Regulacja oporu: | Nie |
| Klasa urządzenia: | H - użytek domowy |
| Ćwiczone partie mięśni: | Górne partie ciała |
| Rama: | Stalowa |
| Maksymalne obciążenie ławki [kg]: | 250 |
| Regulacja kąta nachylenia ławki: | Tak |
| Wsporniki sztangi: | Nie |
| Obciążenie w zestawie: | Nie |
| Wyciąg pionowy: | Nie |
| Ławka Scotta (modlitewnik): | Nie |
| Rodzaj: | Ławka do ćwiczeń |
|---|---|
| Klasa urządzenia: | H - użytek domowy |
| Ćwiczone partie mięśni: | Górne partie ciała, Nogi |
| Rama: | Stalowa |
| Maksymalne obciążenie ławki [kg]: | 200 |
| Regulacja kąta nachylenia ławki: | Tak |
| Wsporniki sztangi: | Nie |
| Obciążenie w zestawie: | Nie |
| Wyciąg pionowy: | Nie |
| Ławka Scotta (modlitewnik): | Nie |
| Rodzaj: | Atlas |
|---|---|
| Regulacja oporu: | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 135 |
| Klasa urządzenia: | H - użytek domowy, S - użytek zawodowy lub komercyjny |