- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (80)
AGD małe (71)
Komputery i tablety (184)
Smartfony i zegarki (62)
Foto i kamery (7)
Gaming (191)
Rowery i hulajnogi (3)
Fitness i sport (19)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Pomiar temperatury: | Na zewnątrz, Wewnątrz |
| Rodzaj czujnika pogody: | Wbudowany, Zewnętrzny - bezprzewodowy |
| Funkcje: | Pomiar ciśnienia, Pomiar wilgotności powietrza, Prognozowanie pogody, Zegar |
| Funkcje dodatkowe: | Budzik, Datownik, Fazy księżyca, Możliwość podłączenia dodatkowych czujników... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Pomiar temperatury: | Na zewnątrz, Wewnątrz |
| Rodzaj czujnika pogody: | Zewnętrzny - bezprzewodowy |
| Funkcje: | Prognozowanie pogody, Zegar |
| Funkcje dodatkowe: | Budzik, Kalendarz, Podświetlenie wyświetlacza, Trend rozwoju temperatury zewnętrznej |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Pomiar temperatury: | Na zewnątrz, Wewnątrz |
| Rodzaj czujnika pogody: | Wewnętrzny - przewodowy, Zewnętrzny - bezprzewodowy |
| Funkcje: | Pomiar wilgotności powietrza, Prognozowanie pogody, Zegar |
| Funkcje dodatkowe: | Budzik, Wyświetlacz elektroniczny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Czas ładowania: 1.5h, Etui z funkcją ładowania, IPX6, Zasięg: 10 m |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
| Funkcje dodatkowe: | 2 szczotki boczne, Automatyczne dostosowanie do rodzaju sprzątanej powierzchni... |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| 250 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 250 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja planowania, Harmonogram pracy |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| 220 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Kolor: | Czarno-szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Stacja ładowania |
| Wyposażenie: | Kabel Typ 2 (5 m), Karta RFID (1 szt.), Uchwyt na EV Charger, Wire Box |
| Rodzaj złącza: | Gniazdo typ 2 |
| Moc [kW]: | 11 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Rodzaj: | Orzechy |
|---|---|
| Smak: | Cebulka + Czosnek |
| Bez glutenu: | Tak |
| Wegańskie: | Tak |
| Waga [g]: | 70 |
| Wartość energetyczna: | 2246 kJ / 542 kcal |
| Rodzaj: | Orzechy |
|---|---|
| Smak: | Chilli + Limonka |
| Bez glutenu: | Tak |
| Wegańskie: | Tak |
| Waga [g]: | 70 |
| Wartość energetyczna: | 2246 kJ / 542 kcal |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Czujniki: | Brak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowy, Kamera cofania, Odtwarzacz multimediów, Radio AM, Radio DAB, Radio FM |
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | Android Auto, Car Play |
| Typ złącza: | USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka ścienna |
| Wyposażenie: | Uchwyt ścienny, Zestaw montażowy |
| Rodzaj złącza: | GB/T, IEC 62196-2, SAE J1772 |
| Moc [kW]: | 7 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Czujniki: | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.66, 3 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna latarnia... |
| Funkcje dodatkowe: | Alexa, Aplikacja Narwal App, Automatyczne dozowanie środka czyszczącego, Automatyczne oczyszczanie stacji dokującej... |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| 150, 180, 210 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 210 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Akumulator, Stacja dokująca |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
| Współpracuje z produktem: | Dreame Z10 Station |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna latarnia... |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada dziecięca, LiDAR PreciSense, Sterowanie głosem, Wi-Fi - sterowanie za pomocą smartfona |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| 300 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 180 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi, Funkcja mopowania |
| Funkcje dodatkowe: | 5 map odkurzanych powierzchni, Aplikacja Legee, Asystent Siri, Automatyczne podnoszenie mopa, Blokada dziecięca... |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| 240 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 360 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zasilanie: | 2 baterie AAA |
| Pomiar temperatury: | Na zewnątrz, Wewnątrz |
| Rodzaj czujnika pogody: | Zewnętrzny - bezprzewodowy |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
| Funkcje dodatkowe: | 2 szczotki boczne, Automatyczne dostosowanie do rodzaju sprzątanej powierzchni... |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| 250 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 250 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zasilanie: | 1 bateria CR2032 |
| Pomiar temperatury: | Wewnątrz |
| Funkcje: | Pomiar wilgotności powietrza |
| Funkcje dodatkowe: | Wbudowany magnes |
| Wysokość [cm]: | 13.5 |
|---|---|
| Typ: | Pływający |
| Skala: | °C, °F |
| Zakres pomiaru: | -40°C do +70°C |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |