- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Komputery i tablety (241)
Gaming (86)
Outlet (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Bass Reflex |
Sugerowana cena producenta:
649,99 zł
Sugerowana cena producenta:
149,99 zł
| Kolor: | Morski |
|---|---|
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma silikonowa, Mikrowłókno |
| Głębokość [mm]: | 270 |
| Szerokość [mm]: | 320 |
| Grubość [mm]: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy spód, Łatwa w czyszczeniu |
| Kolor: | Magenta |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja głośności |
Sugerowana cena producenta:
1 419,99 zł
| Kolor: | Biało-szary |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Kolor: | Lawendowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma silikonowa, Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 270 |
| Szerokość [mm]: | 320 |
| Grubość [mm]: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy spód |
| Kolor: | Magenta |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Typ zestawu: | 5.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 6 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja głośności |
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja głośności |
Wartość poza zestawem:
1 198,99 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Polietylen |
| Głębokość [mm]: | 270 |
| Szerokość [mm]: | 320 |
| Grubość [mm]: | 3 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Przeznaczenie: | Do komputerów PC |
Sugerowana cena producenta:
129,99 zł
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 5 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do rozdrabniania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik roboczy, Przykrywka |
| Funkcje: | Krojenie, Kruszenie lodu, Mielenie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Szatkowanie, Tarcie, Ubijanie piany |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Gatunek: | Akcja |
| Wersja językowa: | Angielska |
| Tryb gry: | Singleplayer |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Szerokość [mm]: | 67 |
| Wysokość [mm]: | 38 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 8500 |
| Dla graczy: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Szerokość [mm]: | 67 |
| Wysokość [mm]: | 37.9 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Dla graczy: | Tak |