- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (331)
Fitness i sport (2)
Dom (1)
Zabawki i LEGO (2)
Książki, muzyka, film (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 1x 260 ml - Szklanki |
| Cechy: | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w kuchence mikrofalowej, Odporność na zarysowania |
| Materiał wykonania: | Szkło |
| Wysokość [cm]: | 14.7 |
| Rodzaj: | Szklanki |
| Pojemność [ml]: | 260 |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Pojemność [ml]: | 2x 235 ml - Szklanki |
| Cechy: | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w kuchence mikrofalowej, Odporność na pęknięcia, Z podwójną ścianką |
| Materiał wykonania: | Szkło borokrzemowe |
| Wysokość [cm]: | 9.5 |
| Rodzaj: | Szklanki |
| Pojemność [ml]: | 235 |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Pojemność [ml]: | 2x 350 ml - Szklanki |
| Cechy: | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w kuchence mikrofalowej, Odporność na pęknięcia, Z podwójną ścianką |
| Materiał wykonania: | Szkło borokrzemowe |
| Wysokość [cm]: | 13.4 |
| Rodzaj: | Szklanki |
| Pojemność [ml]: | 350 |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Pojemność [ml]: | 2x 80 ml - Szklanki |
| Cechy: | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w kuchence mikrofalowej, Odporność na pęknięcia, Z podwójną ścianką |
| Materiał wykonania: | Szkło borokrzemowe |
| Wysokość [cm]: | 6.3 |
| Rodzaj: | Szklanki |
| Pojemność [ml]: | 80 |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 1x 450 ml - Szklanki |
| Cechy: | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w kuchence mikrofalowej, Z podwójną ścianką |
| Materiał wykonania: | Szkło borokrzemowe |
| Wysokość [cm]: | 14.5 |
| Rodzaj: | Szklanki |
| Pojemność [ml]: | 450 |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 1x 80 ml - Szklanki |
| Cechy: | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w kuchence mikrofalowej, Z podwójną ścianką |
| Materiał wykonania: | Szkło borokrzemowe |
| Wysokość [cm]: | 6.5 |
| Rodzaj: | Szklanki |
| Pojemność [ml]: | 80 |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 1x 350 ml - Szklanki |
| Cechy: | Odporność na działanie środków chemicznych, Odporność na pęknięcia, Odporność na wysokie i niskie temperatury... |
| Materiał wykonania: | Szkło borokrzemowe |
| Wysokość [cm]: | 12 |
| Rodzaj: | Szklanki |
| Pojemność [ml]: | 350 |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 1x 250 ml - Szklanki |
| Cechy: | Odporność na pęknięcia, Odporność na wysokie i niskie temperatury, Odporność na zarysowania... |
| Materiał wykonania: | Szkło borokrzemowe |
| Wysokość [cm]: | 9 |
| Rodzaj: | Szklanki |
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 1x 350 ml - Szklanki |
| Cechy: | Odporność na działanie środków chemicznych, Odporność na pęknięcia, Odporność na wysokie i niskie temperatury... |
| Materiał wykonania: | Szkło borokrzemowe |
| Wysokość [cm]: | 11.2 |
| Rodzaj: | Szklanki |
| Pojemność [ml]: | 350 |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 1x 450 ml - Szklanki |
| Cechy: | Odporność na pęknięcia, Odporność na wysokie i niskie temperatury, Odporność na zarysowania... |
| Materiał wykonania: | Szkło borokrzemowe |
| Wysokość [cm]: | 14.5 |
| Rodzaj: | Szklanki |
| Pojemność [ml]: | 450 |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Pojemność [ml]: | 2x 80 ml - Szklanki |
| Cechy: | Możliwość mycia w zmywarce, Z podwójną ścianką |
| Materiał wykonania: | Szkło borokrzemowe |
| Wysokość [cm]: | 6.8 |
| Rodzaj: | Szklanki |
| Pojemność [ml]: | 80 |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Pojemność [ml]: | 2x 80 ml - Filiżanki |
| Cechy: | Możliwość mycia w zmywarce, Z podwójną ścianką |
| Materiał wykonania: | Szkło borokrzemowe |
| Wysokość [cm]: | 7 |
| Rodzaj: | Filiżanki |
| Pojemność [ml]: | 80 |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Kubek |
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x dysk membrany, 1 x kubek, 1 x uchwyt do nauki picia |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 1x 80 ml - Szklanki |
| Cechy: | Odporność na działanie środków chemicznych, Odporność na pęknięcia, Odporność na wysokie i niskie temperatury... |
| Materiał wykonania: | Szkło borokrzemowe |
| Wysokość [cm]: | 6.5 |
| Rodzaj: | Szklanki |
| Pojemność [ml]: | 80 |