- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
Komputery i tablety (4)
Warsztat i ogród (87)
Motoryzacja (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | Klucze oczkowe |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Walizka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy Torx |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | Metalowe pudełko, Nasadki 1/2": T40, T45, T50, T55, T60, Nasadki 1/4": T8, T10, T15, Nasadki 3/8": T20, T25, T27, T30 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Nasadka torx |
| Przegub: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 2 bity PZ3 1/4" |
| Wykonanie: | Stal |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | Bit T20, Bit T25, Bit T27, Bit T30, Bit T40, Bit T45, T50, T55, T60 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2 |
| Rodzaj: | Zestaw nasadek Torx |
| Przegub: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 49 |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | Bity, Nasadka |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 1/16, 1/4, 1/8, 3/16, 3/32, 5/32, 5/64, 7/32 |
| Długość całkowita [mm]: | 195 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 10 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 47, 49, 50, 61, 63, 65, 68 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy sześciokątnych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 10 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
|---|---|
| Materiał: | Stal narzędziowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 3.5 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 32, 34, 35, 40, 42, 43, 45, 50 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Materiał: | Stal S2 |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 100, 150, 200 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Materiał: | Stal S2 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 180 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa S2 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 65, 70, 75, 90, 100, 110, 120, 140, 160 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 260 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 65, 70, 75, 90, 100, 110, 120, 140, 160 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy sześciokątnych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 80, 86, 94, 104, 114, 128, 140, 160, 180 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Materiał: | Stal narzędziowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
|---|---|
| Materiał: | Stal narzędziowa |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 3.5 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 65, 70, 75, 90, 95, 100, 110, 120, 140, 160 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa S2 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 75 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 65, 70, 75, 90, 100, 110, 120, 140, 160 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 16 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy sześciokątnych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T9 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy sześciokątnych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 5.5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy sześciokątnych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 99 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy sześciokątnych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 215 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Materiał: | Guma, Stal S2, Tworzywo sztuczne |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy Torx |
| Rozmiar klucza: | T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50 |
| Długość całkowita [mm]: | 100, 150, 200 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | Bity torx |
| Wykonanie: | Stal narzędziowa |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |