- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (2)
Komputery i tablety (2108)
Gaming (3)
Fitness i sport (34)
Dom (11)
Warsztat i ogród (8)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Producent drukarki : | Canon |
|---|---|
| Kolor: | Kolorowy |
| Pojemność [ml]: | 17 |
| Wydajność do [str]: | 180 |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 9.9 w czerni , 5.7 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 10 w czerni , 7 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 305 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 10 w czerni , 7 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 7.5 w czerni , 5.5 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 209.9 x 349.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Producent drukarki : | HP |
|---|---|
| Kolor: | Błękitny, Czarny, Purpurowy, Żółty |
| Pojemność [ml]: | 24, 3 x 8 |
| Wydajność do [str]: | 1000 |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 8.8 w czerni , 4.4 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Producent drukarki : | HP |
|---|---|
| Kolor: | Błękitny, Czarny, Purpurowy, Żółty |
| Pojemność [ml]: | 20, 3 x 13 |
| Wydajność do [str]: | 700, 800, 850 |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 16 w czerni , 18 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 209.9 x 349.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Producent drukarki : | Brother |
|---|---|
| Kolor: | Błękitny, Czarny, Purpurowy, Żółty |
| Pojemność [ml]: | 24 |
| Wydajność [str]: | 300 |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Kształt: | Kaktus |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Zasilanie: | Bateryjne, USB |
| Rodzaj baterii: | 3 x AA |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni , 15 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wbudowany faks: | Nie |