- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1545)
AGD małe (66)
Komputery i tablety (736)
Smartfony i zegarki (609)
Foto i kamery (42)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (9)
Fitness i sport (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C, USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | USB-A męski, USB-A żeński |
| Długość [m]: | 3 |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Kolor: | Czarny |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Stalowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 3 |
| Średnica [cm]: | 18 |
| Przeznaczenie: | Kuchenki elektryczne, Kuchenki gazowe, Kuchenki indukcyjne |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 68 x 90 x 16.8 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Interfejs dysku: | , , |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | 2.5" |
| Zasilanie: | USB |
| Materiał: | ABS |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | USB-A męski, USB-A żeński |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen. 1 |
| Prędkość transmisji: | 5 Gb/s |
| Kolor: | Czarny |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Przejściówka |
|---|---|
| Typ: | USB Typ-C - Lightning |
| Kolor: | Szary |
| Wykonanie: | Aluminium |
| Gniazdo (żeńskie): | Lightning |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ: | DisplayPort - USB Typ-C |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Kolor: | Czarny |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Materiał: | PVC |
| Kolor: | Czarno-zielony |
|---|---|
| Interfejs: | Jack 3.5 mm |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Pilot: | Nie |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do barków, Do brzucha, Do pleców, Do pośladków, Do ramion, Do ud |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Ilość trybów masażu: | 12 |
| Ilość nakładek w zestawie: | 3 |
| Nakładki: | Do dużych powierzchni, Do masażu ślizgowego, Precyzyjna |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Podgrzewanie, Regulacja siły ssania, Zdalne sterowanie |
| Rodzaj: | Inhalator |
|---|---|
| Typ: | Ultradźwiękowy |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Cicha praca |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Typ: | USB-A - Jack 3.5 mm |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wykonanie: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Gniazdo (żeńskie): | Brak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Typ: | Tylne |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Aluminium |
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Mocny, Słaby, SOS, Średni, Stroboskopowe, Tryb 360 |
| Moc światła [lm]: | 300 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Rodzaj: | Listwa |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Kolor: | Czarny |
| Złącze USB: | Nie |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2300 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Prąd znamionowy [A]: | 10 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Szkło hartowane |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Interfejs: | USB Typu C |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 11 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 6 |
| Porty wyjścia: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 2 szt., HDMI 2.1 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Typ: | Przednie |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Aluminium |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Mocny, Słaby, SOS, Średni, Stroboskopowe |
| Moc światła [lm]: | 300 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Typ: | USB Typ-C - Lightning |
| Kolor: | Szary |
| Wykonanie: | Aluminium |
| Gniazdo (żeńskie): | Lightning |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | USB-A - USB-C |
| Długość [m]: | 3 |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen 2 |
| Prędkość transmisji: | 10Gbps |
| Kolor: | Czarny |