- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1546)
AGD małe (66)
Komputery i tablety (738)
Smartfony i zegarki (605)
Foto i kamery (42)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (9)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Brak |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Rodzaj: | Kostka zasilająca |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | 2.5" |
| Zasilanie: | USB |
| Wyposażenie: | Kabel USB-C do USB-A |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Interfejs: | USB 3.0 |
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
Sugerowana cena producenta:
54,90 zł
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 18.35 x 39 x 7.87 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
| Typ karty: | Bezprzewodowa |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 2 |
| Rozmiar: | 2.5", 3.5" |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wyposażenie: | Kabel USB, Śrubokręt, Zasilacz, Zestaw montażowy, Zestaw śrubek |
| Materiał: | Aluminium |
| Waga [g]: | 1085 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Interfejs: | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zasięg [m]: | 100 |
| Łączność bezprzewodowa: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi, Kabel do ładowania, Odbiornik USB-A / USB-C |
| Czas pracy [h]: | 336 |
| Waga [g]: | 31 |
| Kolor: | Czarno-szary |
|---|---|
| Długość [m]: | 2 |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | , |
| Typ: | |
| Złącza: | Lightning męski, USB-A męski |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Interfejs: | |
| Pojemność [GB]: | |
| Maksymalna prędkość [Mb/s]: | 200 odczytu , 80 zapisu |
| Konstrukcja: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Zastosowanie: | Komputer PC |
| Porty wyjścia: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 2 szt., HDMI 2.1 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
|---|
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Przyciski i regulatory: | Power |
Sugerowana cena producenta:
389 zł
| Kształt: | Okrągły |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 16 |
| Informacje dodatkowe: | Bezpieczny w kontakcie z żywnością, Chroni wnętrze przed zabrudzeniami i tłuszczem, Karbowane brzegi, Łatwe w użyciu... |
| Wyposażenie: | 100 x papier do Air Fryer |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel USB |
| Typ napędu: | DVD-RW |
| Możliwość pracy w pionie: | Nie |
| Mechanizm podawania płyt: | Tacka |
| Waga [g]: | 267 |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Porty wyjścia: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 2 szt., HDMI 2.1 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
|---|
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Interfejs: | USB 3.0 |
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
| Kolor: | Biało-szary |
|---|---|
| Interfejs: | |
| Pojemność [GB]: | |
| Maksymalna prędkość [Mb/s]: | 100 odczytu , 25 zapisu |
| Konstrukcja: | Nie zakrywane złącze USB |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x nasadka do dużych powierzchni, 1 x nasadka do masażu ślizgowego, 1 x nasadka precyzyjna, 1 x Pilot... |
| Ilość trybów masażu: | 12 |
| Ilość nakładek w zestawie: | 3 |
| Nakładki: | Do dużych powierzchni, Do masażu ślizgowego, Precyzyjna |
| Konstrukcja: | Bezprzewodowy |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 1,5 |
| Rodzaj: | |
| Typ: | |
| Złącza: | USB-C - USB-C |
| Standard USB: | Thunderbolt 5.0 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 5 |
| Rodzaj: | |
| Typ: | |
| Złącza: | USB - USB typ C |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen 2 |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 2 |
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K@60Hz / 4K@165Hz / 2K@240Hz |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |