- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1545)
AGD małe (66)
Komputery i tablety (736)
Smartfony i zegarki (608)
Foto i kamery (42)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (9)
Fitness i sport (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Długość[m]: | 4.6 |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Złącze 1: | USB-A |
| Złącze 2: | Micro-B |
| Zastosowanie: | Przesyłanie danych |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Długość[m]: | 4.6 |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Złącze 1: | USB-A |
| Złącze 2: | Mini-B 5-Pinowe |
| Zastosowanie: | Przesyłanie danych, Przesyłanie obrazu |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Interfejs dysku: | |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | 2.5" |
| Zasilanie: | USB |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Montaż: | Na kierownicy |
| Tryby pracy: | Mocny, Średni |
| Moc światła [lm]: | 90 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Materiał: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Listwa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2300 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Prąd znamionowy [A]: | 10 |
| Rodzaj: | Zaparzacz |
|---|---|
| Kolor: | Przeźroczysto-srebrny |
| Pojemność [ml]: | 350 |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Szkło borokrzemowe |
| Średnica [cm]: | 10 |
| Przeznaczenie: | Do herbaty, Do kawy, Do ziół |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Smartfon, Tablet |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 10, 12 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 480 |
| Moc pozorna [VA]: | 900 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 4 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC 320 C13 - 4 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed rozładowaniem |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 800 |
| Moc pozorna [VA]: | 1000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | French/Belgian - 1 szt., Schuko - 1 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Przed zbyt niskim napięciem, Przed zbyt wysokim napięciem... |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 220 |
|---|---|
| Interfejs: | EPO, IEC - 3x, RS-232, Schuko - x2, USB |
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 2700 |
| Moc pozorna [VA]: | 3000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 5 |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Przed przeładowaniem baterii, Przed rozładowaniem |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 2400 |
| Moc pozorna [VA]: | 3000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 6 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC C13 - 3 szt., Schuko - 3 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwzwarciowe, Zabezpieczenie przed przeładowaniem, Zabezpieczenie przed rozładowaniem |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Interfejs dysku: | |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | M.2 2230, M.2 2242, M.2 2260, M.2 2280 |
| Zasilanie: | USB |
| Materiał: | Aluminium |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Wtyczka (męskie): | USB typ C |
| Gniazdo (żeńskie): | USB typ A |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Zastosowanie: | Transmisja danych |
| Rodzaj: | Zestaw pojemników |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 1600 |
| Materiał: | Bambus, Stal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
68,41 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Zastosowanie: | |
| Materiał: | Miedź, Tworzywo sztuczne |
| Złącza: | USB-B męski, USB-C męski |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Złącza: | 1 x Gniazdo 3.5 mm Jack, 2 x USB 3.2 Gen. 2 |
| Wbudowany HUB USB: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 1950 |
| Moc pozorna [VA]: | 3000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 6 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC 320 C13 - 6 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Monitor |
| Typ uchwytu: | |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 10 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | +35 / -50 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |
| Interfejs: | USB Typu B |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 11 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | DVI - 1 szt., HDMI - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt., USB 2.0 - 4 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.... |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Interfejs dysku: | |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | 2.5" |
| Zasilanie: | USB |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 1200 |
| Moc pozorna [VA]: | 3000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 6 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC 320 C13 - 6 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Zabezpieczenie przed przeładowaniem, Zabezpieczenie przed rozładowaniem |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Zastosowanie: | |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Złącza: | USB-A męski, USB-A żeński |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
| Typ karty: | Adapter |