- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1546)
AGD małe (66)
Komputery i tablety (735)
Smartfony i zegarki (610)
Foto i kamery (42)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (9)
Fitness i sport (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Przeznaczenie: | Do barków, Do brzucha, Do pleców, Do pośladków, Do ramion, Do ud |
|---|---|
| Ilość trybów masażu: | 12 |
| Ilość nakładek w zestawie: | 3 |
| Nakładki: | Do dużych powierzchni, Do masażu ślizgowego, Precyzyjna |
| Konstrukcja: | Bezprzewodowy |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Podgrzewanie, Regulacja siły ssania, Zdalne sterowanie |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | 5 |
| Typ obudowy: | Mini Tower ATX |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | USB-A - USB Typ-C |
| Wtyczka (męskie): | USB typ A |
| Gniazdo (żeńskie): | USB typ C |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Szybkie ładowanie, Transmisja danych |
| Rodzaj: | Adapter |
| Przeznaczenie: | Do domu |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | |
| 300 | |
| 800:1 | |
| Nie | |
| Tak | |
| Sterowanie: | Pilot, Pokrętło |
| Zastosowanie: | Pod panele |
|---|---|
| Typ zasilania: | Jednostronne |
| Powierzchnia grzewcza [m2]: | 20 |
| Informacje dodatkowe: | Jednostronnie zasilana, Niski koszt inwestycji, Niskie koszty eksploatacji, Odporna na wysokie temperatury... |
| Rodzaj: | Mata |
| Zawartość zestawu: | 1 x łuk prowadzący, 1 x mata grzewcza 4000 x 50 cm, 1 x regulator... |
| Zastosowanie: | Pod panele |
|---|---|
| Typ zasilania: | Jednostronne |
| Powierzchnia grzewcza [m2]: | 15 |
| Informacje dodatkowe: | Niski koszt inwestycji, Prosta obsługa, Prosty montaż, System przyjazny dla środowiska |
| Rodzaj: | Mata |
| Zawartość zestawu: | 1 x łuk prowadzący, 1 x mata grzewcza 3000 x 50 cm, 1 x montażowa taśma aluminiowa... |
| Zastosowanie: | Pod panele, Pod sufit, Ściana |
|---|---|
| Typ zasilania: | Jednostronne |
| Powierzchnia grzewcza [m2]: | 30 |
| Informacje dodatkowe: | Możliwość cięcia folii w wyznaczonym miejscu |
| Rodzaj: | Folia |
| Zawartość zestawu: | 1 x folia grzewcza 3000 x 100 cm, 1 x łuk prowadzący, 1 x podłogowy czujnik temperatury NTC, 1 x regulator... |
| Zastosowanie: | Pod lustro, Pod panele, Pod sufit, Ściana |
|---|---|
| Typ zasilania: | Jednostronne |
| Powierzchnia grzewcza [m2]: | 30 |
| Informacje dodatkowe: | Możliwość cięcia folii w wyznaczonym miejscu |
| Rodzaj: | Folia |
| Zawartość zestawu: | 1 x folia grzewcza 3000 x 100 cm, 1 x łuk prowadzący, 1 x podłogowy czujnik temperatury NTC, 1 x regulator... |
| Zastosowanie: | Pod lustro, Pod panele, Pod sufit, Ściana |
|---|---|
| Typ zasilania: | Jednostronne |
| Powierzchnia grzewcza [m2]: | 30 |
| Informacje dodatkowe: | Możliwość cięcia folii w wyznaczonym miejscu |
| Rodzaj: | Folia |
| Zawartość zestawu: | 1 x folia grzewcza 6000 x 50 cm, 1 x łuk prowadzący, 1 x regulator... |
| Zastosowanie: | Pod panele, Pod płytki, Pod sufit, Ściana |
|---|---|
| Typ zasilania: | Jednostronne |
| Powierzchnia grzewcza [m2]: | 30 |
| Informacje dodatkowe: | Niski koszt inwestycji, Niskie koszty eksploatacji, Prosta obsługa, Prosty montaż, System przyjazny dla środowiska |
| Rodzaj: | Folia |
| Zawartość zestawu: | 1 x folia grzewcza 3000 x 100 cm, 1 x łuk prowadzący, 1 x podłogowy czujnik temperatury NTC, 1 x regulator... |
| Zastosowanie: | Pod lustro, Pod panele, Pod płytki, Pod sufit, Ściana |
|---|---|
| Typ zasilania: | Jednostronne |
| Powierzchnia grzewcza [m2]: | 3 |
| Informacje dodatkowe: | Jednostronnie zasilana, Niski koszt inwestycji, Niskie koszty eksploatacji, Odporna na wysokie temperatury... |
| Rodzaj: | Folia |
| Zawartość zestawu: | 1 x łuk prowadzący, 1 x mata grzewcza 600 x 50 cm, 1 x podłogowy czujnik temperatury NTC... |
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie halogenowe, Kuchnie indukcyjne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Łatwy w czyszczeniu, Nienagrzewający się uchwyt, Wewnętrzna miarka, Wielowarstwowe dno |
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj: | Zestaw garnków |
| Funkcje dodatkowe: | Ładowarka USB-A |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Podróżny |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba gniazd [szt]: | 1 |
| Wtyczki wyjściowe: | Australia, Chiny, USA, Wielka Brytania |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 6.3 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 1575 |
| Uziemienie: | Tak |
| Napięcie [V]: | 100 - 250 |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Sterowanie: | Pilot na kablu |
| Przeznaczenie: | Samochód |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Przeznaczenie: | Samochód |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
|---|---|
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | HDMI - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt., USB Typu C - 1 szt., Wyjście słuchawkowe 3.5 mm - 1 szt. |
| Kolor: | Szary |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 7 |
|---|---|
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart SD - 1 szt., Czytnik kart TF - 1 szt., HDMI - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.... |
| Kolor: | Szary |
| Typ: | Litowo-jonowa |
|---|---|
| Rodzaj: | Akumulator |
| Producent aparatu: | |
| Rodzaj baterii: | |
| Pojemność [mAh]: | 2300 |
| Napięcie [V]: | 7.4 |
| Funkcje dodatkowe: | 7 trybów smażenia, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Funkcja podtrzymywania temperatury dania... |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-złoty |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| 5.5 | |
| Funkcje dodatkowe: | 7 trybów smażenia, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Funkcja podtrzymywania temperatury dania... |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-złoty |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| 4.5 | |
| Funkcje dodatkowe: | 7 trybów smażenia, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy panel sterowania, Podgrzewanie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| 4.5 | |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Interfejs dysku: | |
| Interfejs obudowy: | , |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | 2.5", 3.5" |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Interfejs dysku: | , |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | M.2 2230, M.2 2242, M.2 2262, M.2 2280 |
| Zasilanie: | USB |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | USB Typ-C - Jack 3.5mm |
| Wtyczka (męskie): | USB typ C |
| Gniazdo (żeńskie): | Jack 3.5 mm |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Audio |
| Rodzaj: | Adapter |
| Typ: | Do ciasta |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Rodzaj: | Forma do pieczenia |
| Kształt: | Okrągły |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wyjmowane dno: | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Typ: | Do muffinek |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal węglowa |
| Rodzaj: | Forma do pieczenia |
| Kształt: | Prostokątny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wyjmowane dno: | Nie |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Wielowarstwowe dno |
| Kolor: | Stalowy |
| Rodzaj: | Garnek ze stali nierdzewnej |