- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1546)
AGD małe (66)
Komputery i tablety (735)
Smartfony i zegarki (609)
Foto i kamery (42)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (9)
Fitness i sport (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | USB-C - Lightning |
|---|---|
| Długość [m]: | 2 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel |
| Typ: | USB-C - Lightning |
|---|---|
| Długość [m]: | 1 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Tak |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel kątowy |
| Typ: | USB-A - USB Typ-C |
|---|---|
| Długość [m]: | 3 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel |
| Typ: | USB-C - Lightning |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel |
| Typ: | USB-C - USB-C |
|---|---|
| Długość [m]: | 3 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8-12 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Tak | |
| Tak | |
| Nie | |
| Złącza: | AUX, Czytnik kart pamięci, Mikrofonowe, USB |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 5 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Dedykowana aplikacja: | Google Assistant |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Tak | |
| Nie | |
| Nie | |
| Złącza: | AUX, USB-C |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Dedykowana aplikacja: | JBL One |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Tak | |
| Nie | |
| Nie | |
| Złącza: | Ethernet, Jack 3.5 mm, USB-C |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | USB 2.0 - 3 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. |
| Kolor: | Srebrny |
| Zasilanie: | Bateryjne lub micro USB |
|---|---|
| Typ czujnika: | Czujnik ruchu |
| Rodzaj wykrywanych zagrożeń: | Ruch |
| Komunikaty: | Optyczne |
| Komunikacja: | Wi-Fi |
| Dedykowana aplikacja: |
| Moc [W]: | 65 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 20 |
| Liczba wtyczek [szt.]: | 1 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. |
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 7 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart MicroSD - 1 szt., Czytnik kart SD - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt., USB Typu C - 1 szt.... |
| Kolor: | Srebrny |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 6 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart SD - 1 szt., Czytnik kart TF - 1 szt., HDMI - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt., USB Typu C - 1 szt. |
| Kolor: | Srebrny |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
|---|---|
| Moc znamionowa RMS [W]: | 1000 |
| Tak | |
| Nie | |
| Mikrofon w zestawie: | Nie |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Odtwarzacz płyt: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Tak | |
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R, CD-RW, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 20 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Podbicie basu: | Tak |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, APE, FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Typ odtwarzacza: | , |
| Podświetlanie przycisków: | Różne kolory |
| Rozmiar: | 2 DIN |
| Typ: | |
|---|---|
| Długość [m]: | 2 |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Złącza: | DisplayPort męski, USB-C męski |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Moc światła [lm]: | 1000 |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Moc [W]: | 200 |
|---|---|
| Sprawność: | 90% |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1 x USB |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 235 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 10.5 - 15.5 |
| Typ: | |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.8 |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza: | USB-A męski, USB-B męski |
| Ekranowanie: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Rodzaj: | |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Typ: | USB Typ-C - Lightning |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Kompatybilność: | Laptop, Smartfon, Tablet |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Rodzaj: | Adapter |
| Wtyczka (męskie): | USB typ C |
| Gniazdo (żeńskie): | Lightning |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Tryby pracy: | Stały, Zmienny |
| Moc światła [lm]: | 7, 80 |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000, 3250 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C, USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Zasilanie: | USB 5V |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| 170 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Brak |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak |