- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (5)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (32)
Foto i kamery (2)
Gaming (3)
Fitness i sport (2)
Dom (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kaczka i łosoś |
| Waga: | 20 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Kaczka 4%, Drób 22%, Owoce 0.1%, Drożdże, Mączka z chleba świętojańskiego, Ryż... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko drobiowe, Hydrolizowane białko zwierzęce... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.1%, Jod, Kwas foliowy, L-karnityna, Magnez 0.09%, Mangan, Miedź... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Waga [g]: | 20000 |
| Cechy: | Dla szczeniąt od 6. tygodnia życia, Pełnoporcjowa, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kaczka i łosoś |
| Waga: | 27 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Kaczka 4%, Drób 22%, Owoce 0.1%, Drożdże, Mączka z chleba świętojańskiego, Ryż... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko drobiowe, Hydrolizowane białko zwierzęce... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.1%, Jod, Kwas foliowy, L-karnityna, Magnez 0.09%, Mangan, Miedź... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Waga [g]: | 27000 |
| Cechy: | Dla szczeniąt od 6. tygodnia życia, Pełnoporcjowa, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych |
Wartość poza zestawem:
512,10 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kaczka i łosoś |
| Waga: | 18 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Kaczka 4%, Drób 22%, Owoce 0.1%, Drożdże, Mączka z chleba świętojańskiego, Ryż... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko drobiowe, Hydrolizowane białko zwierzęce... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.1%, Jod, Kwas foliowy, L-karnityna, Magnez 0.09%, Mangan, Miedź... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Waga [g]: | 18000 |
| Cechy: | Dla szczeniąt od 6. tygodnia życia, Pełnoporcjowa, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kaczka i łosoś |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Kaczka 4%, Drób 22%, Owoce 0.1%, Drożdże, Mączka z chleba świętojańskiego, Ryż... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko drobiowe, Hydrolizowane białko zwierzęce... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.1%, Jod, Kwas foliowy, L-karnityna, Magnez 0.09%, Mangan, Miedź... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Waga [g]: | 9000 |
| Cechy: | Dla szczeniąt od 6. tygodnia życia, Pełnoporcjowa, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kaczka i łosoś |
| Waga: | 13.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Kaczka 4%, Drób 22%, Owoce 0.1%, Drożdże, Mączka z chleba świętojańskiego, Ryż... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko drobiowe, Hydrolizowane białko zwierzęce... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.1%, Jod, Kwas foliowy, L-karnityna, Magnez 0.09%, Mangan, Miedź... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
| Waga [g]: | 13500 |
| Cechy: | Dla szczeniąt od 6. tygodnia życia, Pełnoporcjowa, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych |
Wartość poza zestawem:
238,80 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kaczka i łosoś |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Kaczka 4%, Drób 22%, Owoce 0.1%, Drożdże, Mączka z chleba świętojańskiego, Ryż... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko drobiowe, Hydrolizowane białko zwierzęce... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.1%, Jod, Kwas foliowy, L-karnityna, Magnez 0.09%, Mangan, Miedź... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Waga [g]: | 9000 |
| Cechy: | Dla szczeniąt od 6. tygodnia życia, Pełnoporcjowa, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych |
Wartość poza zestawem:
159,20 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kaczka i łosoś |
| Waga: | 4.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Kaczka 4%, Drób 22%, Owoce 0.1%, Drożdże, Mączka z chleba świętojańskiego, Ryż... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko drobiowe, Hydrolizowane białko zwierzęce... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.1%, Jod, Kwas foliowy, L-karnityna, Magnez 0.09%, Mangan, Miedź... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Waga [g]: | 4500 |
| Cechy: | Dla szczeniąt od 6. tygodnia życia, Pełnoporcjowa, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych |
62,00 zł
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| Pojemność [ml]: | 5000 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
Wartość poza zestawem:
49,95 zł
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| Pojemność [ml]: | 3000 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
Wartość poza zestawem:
29,97 zł
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| Pojemność [ml]: | 2000 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
Wartość poza zestawem:
19,98 zł
| Rodzaj: | Patelnia tradycyjna |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie halogenowe, Kuchnie indukcyjne, Kuchnie konwekcyjne... |
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Ilość elementów: | 1 |
| Powłoka wewnętrzna: | Nieprzywierająca |
101,35 zł
| Rodzaj: | Patelnia tradycyjna |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie halogenowe, Kuchnie indukcyjne, Kuchnie konwekcyjne |
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Ilość elementów: | 1 |
| Powłoka wewnętrzna: | Nieprzywierająca |
| Rodzaj: | Patelnia tradycyjna |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie halogenowe, Kuchnie indukcyjne, Kuchnie konwekcyjne... |
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Ilość elementów: | 1 |
| Powłoka wewnętrzna: | Nieprzywierająca |
| Rodzaj: | Patelnia tradycyjna |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie halogenowe, Kuchnie indukcyjne, Kuchnie konwekcyjne... |
| Funkcje: | Możliwość stosowania w piekarniku |
| Ilość elementów: | 1 |
| Powłoka wewnętrzna: | Nieprzywierająca |
79,49 zł
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
|---|---|
| Rodzaj: | Piłkochwyt |
| Przeznaczenie: | Do gry w piłkę nożną, Do treningów |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Metal |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 7.2 kg |
| Skład: | Jagnięcina 36%, Kurczak 22%, Jabłko 1%, Gryka, Mąka grochowa |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 5%, Lignoceluloza, Popiół surowy 2.7%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.3%, Sód 0.5%, Wapń 0.3% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Waga [g]: | 7200 |
| Cechy: | 100% kompletna i zbilansowana karma, Bez GMO, Lekkostrawna, Nie zawiera zbóż, Wspomaganie układu immunologicznego... |
Wartość poza zestawem:
86,40 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Jagnięcina 36%, Kurczak 22%, Jabłko 1%, Gryka, Mąka grochowa |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 5%, Lignoceluloza, Popiół surowy 2.7%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.3%, Sód 0.5%, Wapń 0.3% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Waga [g]: | 4800 |
| Cechy: | 100% kompletna i zbilansowana karma, Bez GMO, Lekkostrawna, Nie zawiera zbóż, Wspomaganie układu immunologicznego... |
Wartość poza zestawem:
57,60 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Jagnięcina 36%, Kurczak 22%, Jabłko 1%, Gryka, Mąka grochowa |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 5%, Lignoceluloza, Popiół surowy 2.7%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.3%, Sód 0.5%, Wapń 0.3% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Waga [g]: | 2400 |
| Cechy: | 100% kompletna i zbilansowana karma, Bez GMO, Lekkostrawna, Nie zawiera zbóż, Wspomaganie układu immunologicznego... |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
|---|---|
| Aromat: | Cynamonowy, Dynia, Gałka muszkatołowa, Kremowy, Z nutą pikantną |
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Waga [g]: | 645 |
Wartość poza zestawem:
154,95 zł
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
|---|---|
| Aromat: | Cynamonowy, Dynia, Gałka muszkatołowa, Kremowy, Z nutą pikantną |
| Liczba kapsułek: | 36 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Waga [g]: | 387 |
Wartość poza zestawem:
92,97 zł
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
|---|---|
| Aromat: | Cynamonowy, Dynia, Gałka muszkatołowa, Kremowy, Z nutą pikantną |
| Liczba kapsułek: | 24 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Waga [g]: | 258 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kaczka i łosoś |
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Kaczka 4%, Drób 22%, Owoce 0.1%, Drożdże, Mączka z chleba świętojańskiego, Ryż... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko drobiowe, Hydrolizowane białko zwierzęce... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.1%, Jod, Kwas foliowy, L-karnityna, Magnez 0.09%, Mangan, Miedź... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 10000 |
| Cechy: | Dla szczeniąt od 6. tygodnia życia, Pełnoporcjowa, Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych |
| Rodzaj: | Pasek do zegarka |
|---|---|
| Kolor: | Kremowy |
| Marka smartwatcha: | GlacierX |
| Seria smartwatcha: | |
| Materiał: | Nylon |
| Rodzaj: | Pasek do zegarka |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Marka smartwatcha: | GlacierX |
| Seria smartwatcha: | |
| Materiał: | Nylon |
| Rodzaj: | Pasek do zegarka |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Marka smartwatcha: | GlacierX |
| Seria smartwatcha: | |
| Materiał: | Silikon |
| Rodzaj: | Pasek do zegarka |
|---|---|
| Kolor: | Błękitno-fioletowy |
| Marka smartwatcha: | GlacierX |
| Seria smartwatcha: | |
| Materiał: | Nylon |