- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (43)
AGD małe (31)
Komputery i tablety (139)
Smartfony i zegarki (17)
Foto i kamery (5)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (8)
Fitness i sport (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Smak: | Dorsz z kalmarami |
|---|---|
| Waga: | 5.13 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Typ: | Mokra |
Wartość poza zestawem:
269,82 zł
Wartość poza zestawem:
269,82 zł
Wartość poza zestawem:
179,64 zł
Wartość poza zestawem:
179,88 zł
Wartość poza zestawem:
179,88 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś z dorszem i melonem Cantaloupe |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dorsz 10%, Łosoś 20%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka, Suszone borówki, Suszony melon kantalupa 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.6%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek potasu, Chlorek sodu, DL-metionina, Fosfor 0.7%, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Siarczan chondroityny... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Typ: | Sucha |
Wartość poza zestawem:
1 499,70 zł
| Smak: | Śledź i pomarańcza |
|---|---|
| Waga: | 36 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Śledź 32%, Bogate w tokoferol ekstrakty naturalnego pochodzenia, Kurkuma 0.2%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 44%, DHA 0.80%, EPA 0.50%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.4%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3.1%... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.9%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Typ: | Sucha |
Wartość poza zestawem:
2 267,04 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dorsz z dynią i pomarańczą |
| Waga: | 30 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.7 |
| Skład: | Dorsz 25%, Suszona dynia 5%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka, Suszone borówki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.6%, Dehydratyzowane białko z dorsza 25%, DHA 1%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.7%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Typ: | Sucha |
Wartość poza zestawem:
1 438,56 zł
| Smak: | Dorsz, krewetka, dynia i melon |
|---|---|
| Waga: | 14.4 kg |
| Skład: | Dehydratyzowane białko z dorsza 30%, Dorsz 32%, Suszone jabłka, Dehydratyzowana krewetka 5%, Suszona dynia 5%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Typ: | Sucha |
Wartość poza zestawem:
1 343,52 zł
| Smak: | Śledź z dynią i pomarańczą |
|---|---|
| Waga: | 14.4 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Śledź 32%, Nasiona i łuski babki płesznik 0.3%, Suszona dynia 5%, Kurkuma 0.2%, Suszona słodka pomarańcza 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 44%, DHA 0.80%, EPA 0.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.4%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3.1%, Olej z ryb... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.9%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Typ: | Sucha |
Wartość poza zestawem:
1 286,40 zł
Wartość poza zestawem:
2 991,00 zł
| Smak: | Śledź i pomarańcza |
|---|---|
| Waga: | 10 kg |
| Skład: | Śledź 32%, Dehydratyzowane białko ze śledzia 30%, Suszone jabłka, Kurkuma 0.2%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
|---|---|
| Rodzaj: | Wkładki do słuchawek |
| Kompatybilność: | Sony LinkBuds Fit |
| Zastosowanie: | Słuchawki |
| Informacje dodatkowe: | Brak |
| Smak: | Śledź i pomarańcza |
|---|---|
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Śledź 32%, Bogate w tokoferol ekstrakty naturalnego pochodzenia, Kurkuma 0.2%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 44%, DHA 0.80%, EPA 0.50%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.4%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3.1%... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.9%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 16 |
| Typ: | Sucha |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 0 |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power, Reset |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.0 Type-C - 1 szt., USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt., Wejście mikrofonowe - 1 szt.... |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 0 |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power, Reset |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.0 Type-C - 1 szt., USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt., Wejście mikrofonowe - 1 szt.... |
| Skład: | Aqua, Aroma, Benzyl Alcohol, Calcium Aluminum Borosilicate, Cellulose Gum, Cetraria Islandica Extract, Charcoal Powder... |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Liczba szt.: | 2 |
| Dodatkowe działanie: | Odświeża oddech, Produkt przyjazny dla wegan, Wybielanie zębów, Zwalcza bakterie |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
Wartość poza zestawem:
33,84 zł
| Skład: | Aqua, Cellulose Gum, Charcoal Powder, Cocamidopropyl Betaine, Fluorek sodu 0,32% w/w (1450 ppm F), Glycerin... |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Liczba szt.: | 2 |
| Dodatkowe działanie: | Długotrwała świeżość, Ochrona szkliwa, Odświeża oddech, Przeciw próchnicy, Usuwa przebarwienia, Wybielanie zębów... |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
| Skład: | Aqua, Aroma, Benzyl Alcohol, Calcium Aluminum Borosilicate, Cellulose Gum, Cetraria Islandica Extract, Charcoal Powder... |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 225 |
| Liczba szt.: | 3 |
| Dodatkowe działanie: | Odświeża oddech, Produkt przyjazny dla wegan, Wybielanie zębów, Zwalcza bakterie |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
Wartość poza zestawem:
50,76 zł
| Skład: | Aqua, Cellulose Gum, Charcoal Powder, Cocamidopropyl Betaine, Fluorek sodu 0,32% w/w (1450 ppm F), Glycerin... |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 225 |
| Liczba szt.: | 3 |
| Dodatkowe działanie: | Długotrwała świeżość, Ochrona szkliwa, Odświeża oddech, Przeciw próchnicy, Usuwa przebarwienia, Wybielanie zębów... |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
Wartość poza zestawem:
110,70 zł