- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (84)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (239)
Komputery i tablety (128)
Smartfony i zegarki (265)
Foto i kamery (21)
Gaming (372)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wiek dziecka: | 3 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 240 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka, 1 x smoczek, 1 x zatyczka |
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Niebieski |
| Zawartość zestawu: | 1 poduszka, Daszek, Stelaż |
|---|---|
| Rodzaj: | Fotel podwieszany |
| Kolor kosza: | Szary |
| Kolor poduszek: | Szary |
| Kolor stelażu: | Szary |
| Liczba siedzisk: | 1 |
| Materiał wykonania konstrukcji: | Stal |
| Materiał wykonania siedziska: | Poliester |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Waga [kg]: | 32 |
| Materiał wykonania: | Włókno węglowe |
|---|---|
| Przewodność cieplna [W/mk]: | 62.5 |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 |
| Wymiary [mm]: | 38 x 38 x 0.2 |
| Kolor: | Carbon |
|---|---|
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 51 x 65 |
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Tegranit |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na zarysowania, Odporność na wysokie temperatury |
| Seria: | Stone |
| Dominujący kolor: | Czarno-zielony |
|---|---|
| Rama: | Stalowa, 10" |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Waga [kg]: | 13 |
| Wiek: | 6 lat |
| Rodzaj: | Bindownica |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Waga [kg]: | 5.5 |
| Maksymalny format: | A4 |
| Rodzaj oprawy: | |
| Sposób dziurkowania: | Ręczny |
| Maksymalna liczba dziurkowanych kartek: | 15 |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 10" |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Waga [kg]: | 8.2 |
| Wiek: | 6 lat, 7 lat, 8 lat |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 9.5" |
| Wzrost [cm]: | 115 - 130 |
| Waga [kg]: | 6.9 |
| Wiek: | 5 lat, 6 lat, 7 lat |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 7.5" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 5.5 |
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| Dominujący kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 9.5" |
| Wzrost [cm]: | 115 - 130 |
| Waga [kg]: | 7.6 |
| Wiek: | 5 lat, 6 lat, 7 lat |
| Dominujący kolor: | Zielony |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 8.5" |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 10 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 9" |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 5.9 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Dominujący kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 9" |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 6.8 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 9" |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 6.8 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Dominujący kolor: | Miętowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 8" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 8 |
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Typ: | Dla dzieci |
| Zastosowanie: | Rower |
| Regulacja: | Od 50 do 54 cm |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, carbon |
|---|---|
| Rodzaj: | Końcówka wydechu |
| Waga [kg]: | 0.61 |
| Marka samochodu: | Uniwersalna |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna (wykończenie carbon) |
|---|---|
| Rodzaj: | Końcówka wydechu |
| Waga [kg]: | 1.22 |
| Marka samochodu: | Uniwersalna |
| Model samochodu: | Uniwersalna |
| Pojemność [ml]: | 10 |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1x baza X-Bond Base |
| Odcień: | Clear, bezbarwny, transparentny |
| Kod producenta: | Baza |
| Właściwości: | rzadka, samopoziomująca, jednofazowa, mocna warstwa dyspersyjna, zwiększa przyczepność |
| Dodatkowe informacje: | Baza X-Bond Molly Nails klasyczna baza "wcierka" zwiększająca przyczepność stylizacji do metody: żelowej... |