- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (84)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (238)
Komputery i tablety (128)
Smartfony i zegarki (265)
Foto i kamery (21)
Gaming (372)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 1100 |
| Szerokość [mm]: | 450 |
| Grubość [mm]: | 2.5 |
Sugerowana cena producenta:
99,90 zł
| Materiał wykonania: | Włókno węglowe |
|---|---|
| Przewodność cieplna [W/mk]: | 62.5 |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 |
| Wymiary [mm]: | 38 x 38 x 0.2 |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 51 x 65 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Tegranit |
| Kolor: | Carbon |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na zarysowania, Odporność na wysokie temperatury |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Przedłużka, Zestaw odpływowy |
| Seria: | Stone |
| Dominujący kolor: | Czarno-zielony |
|---|---|
| Rama: | Stalowa, 10" |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Waga [kg]: | 13 |
| Wiek: | 6 lat |
| Dominujący kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 10" |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Waga [kg]: | 8.2 |
| Wiek: | 6 lat, 7 lat, 8 lat |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 10" |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Waga [kg]: | 8.2 |
| Wiek: | 6 lat, 7 lat, 8 lat |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 9.5" |
| Wzrost [cm]: | 115 - 130 |
| Waga [kg]: | 6.9 |
| Wiek: | 5 lat, 6 lat, 7 lat |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 7.5" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 5.5 |
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| Dominujący kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 9.5" |
| Wzrost [cm]: | 115 - 130 |
| Waga [kg]: | 7.6 |
| Wiek: | 5 lat, 6 lat, 7 lat |
| Dominujący kolor: | Zielony |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 8.5" |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 10 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 9" |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 5.9 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Dominujący kolor: | Miętowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 8" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 8 |
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 50 do 54 cm |
| Typ: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | GoPro |
| Zastosowanie: | Kamery sportowe |
| Zawartość zestawu: | 3 x uchwyt do kamery sportowej, Podstawa pod kamerę |
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma, Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 600 |
| Szerokość [mm]: | 1200 |
| Grubość [mm]: | 2.5 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ortodontyczny, Uspokajający |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Szaro-różowy |
| Wiek dziecka: | 18 m+ |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Bezpieczny i higieniczny, Łatwy do czyszczenia materiał, Masuje dziąsła i przynosi ukojenie... |
| Wyposażenie: | 1 x etui, 2 x smoczek do uspokajania |
| Autor: | Tove Jansson |
|---|---|
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 16 |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Okładka: | Twarda |
| Język wydania: | Polski |
| Rodzaj: | Końcówka wydechu |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, carbon |
| Waga [kg]: | 0.61 |
| Marka samochodu: | Uniwersalna |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Rodzaj: | Końcówka wydechu |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna (wykończenie carbon) |
| Waga [kg]: | 1.22 |
| Marka samochodu: | Uniwersalna |
| Model samochodu: | Uniwersalna |
| Zastosowanie: | Do paznokci |
|---|---|
| Odcień: | Clear, bezbarwny, transparentny |
| Pojemność [ml]: | 10 |
| Kod producenta: | Baza |
| Właściwości: | rzadka, samopoziomująca, jednofazowa, mocna warstwa dyspersyjna, zwiększa przyczepność |
| Dodatkowe informacje: | Baza X-Bond Molly Nails klasyczna baza "wcierka" zwiększająca przyczepność stylizacji do metody: żelowej... |
| Zawartość zestawu: | 1x baza X-Bond Base |