- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (84)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (238)
Komputery i tablety (128)
Smartfony i zegarki (265)
Foto i kamery (21)
Gaming (372)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kolor: | Czarny Carbon |
|---|---|
| Moc znamionowa RMS [W]: | 120 |
| Impedancja [Ω]: | 6 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 36 - 20000 |
| Skuteczność [dB]: | 92 |
| Liczba kolumn w zestawie: |
| Kolor: | Orzech |
|---|---|
| Moc znamionowa RMS [W]: | 80 |
| Impedancja [Ω]: | 6 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 40 - 20000 |
| Skuteczność [dB]: | 90 |
| Liczba kolumn w zestawie: |
| Kolor: | |
|---|---|
| Typ konsoli: | Xbox Series X |
| Pojemność dysku twardego: | 1 TB |
| Gry w zestawie: | EA SPORTS FC 26 |
| Napęd Blu-ray 4K: | Tak |
| Procesor: | AMD Zen 2 - 3.8 GHz (8 rdzeni, 3.6 GHz z SMT) |
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Chrom |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Dwudźwigniowa |
| Wykonanie korpusu: | Chromowe |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Seria: | Teno |
Sugerowana cena producenta:
209 zł
Sugerowana cena producenta:
549 zł
| Dominujący kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne, Włókno węglowe |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Dominujący kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | TPU, Włókno węglowe |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy M |
| Dominujący kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Materiał: | Karbon, Poliwęglan |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Autor: | Grzegorz Kasdepke |
|---|---|
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 168 |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Okładka: | Twarda |
| Język wydania: | Polski |
| Autor: | Julia Talaga |
|---|---|
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 48 |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Okładka: | Twarda |
| Wydawnictwo: | Magiczne |
| Język wydania: | Polski |