- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (84)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (238)
Komputery i tablety (128)
Smartfony i zegarki (265)
Foto i kamery (21)
Gaming (372)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Asystent parkingowy: | Tak |
|---|---|
| Funkcje: | Ecodriving, Ograniczenia prędkości, Podsumowanie dobowej trasy |
| Komunikator drogowy: | Tak |
| Tryb motocyklowy: | Tak |
| Podświetlane przyciski: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj: | Komunikator drogowy |
| Asystent parkingowy: | Tak |
|---|---|
| Funkcje: | Ecodriving, Ograniczenia prędkości, Podsumowanie dobowej trasy |
| Komunikator drogowy: | Tak |
| Tryb motocyklowy: | Tak |
| Podświetlane przyciski: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj: | Komunikator drogowy |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 28 |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Waga [kg]: | 12.1 |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Ergonomiczne uchwyty, Panel sterowania, Teleskopowa rączka, Wbudowane gniazdo USB... |
| Typ: | Elektryczna |
| Kolor: | Czarny |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Przenośny |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Wodoodporność IPX7 |
| 3 | |
| Czas działania: | do 14 dni |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 28 |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Waga [kg]: | 11.9 |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Ergonomiczne uchwyty, Panel sterowania, Teleskopowa rączka, Wbudowane gniazdo USB... |
| Typ: | Elektryczna |
| Kolor: | Szary |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 50 |
| Zasilanie: | Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Waga [kg]: | 15.3 |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Dwie komory chłodzenia, Ergonomiczne uchwyty, Możliwość zasilania za pomocą panelu fotowoltaicznego... |
| Typ: | Kompresorowa |
| Kolor: | Ciemno-szary |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 39 |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Waga [kg]: | 13.6 |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Ergonomiczne uchwyty, Panel sterowania, Teleskopowa rączka, Wbudowane gniazdo USB... |
| Typ: | Elektryczna |
| Kolor: | Czarny |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 47 |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Waga [kg]: | 14 |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja mrożenia, Sterowanie za pomocą aplikacji, Wbudowane gniazdo USB |
| Typ: | Elektryczna |
| Kolor: | Czarno-szary |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 60 |
| Zasilanie: | Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Waga [kg]: | 16.6 |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Dwie komory chłodzenia, Ergonomiczne uchwyty, Możliwość zasilania za pomocą panelu fotowoltaicznego... |
| Typ: | Kompresorowa |
| Kolor: | Ciemno-szary |
Zakres od A do G
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Działanie: | Odświeża oddech, Wybielające |
| Dodatkowe informacje: | Nie zawiera alkoholu, Przebadany klinicznie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Funkcje: | Chroni przed powstawaniem przebarwień, Usuwania płytki nazębnej z przestrzeni międzyzębowych, Zapewnia świeży oddech |
|---|---|
| Rodzaj: | Nić dentystyczna |
| Typ: | Nić |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Długość [m]: | 40 |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Do zębów |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Smak: | Waniliowo-bourbunowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Zawartość białka w 100 g: | 76 g |
| 384 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Pojemność [ml]: | 75 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 1 |
| Dodatkowe działanie: | Odświeża oddech, Przeciw próchnicy, Remineralizuje uszkodzone szkliwo, Zmniejszenie nadwrażliwości zębów... |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy spód, Gładka powierzchnia tkaniny "Speed", Kompatybilna z myszkami laserowymi i optycznymi, Wodoodporność |
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma, Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 250 |
| Szerokość [mm]: | 300 |
| Rozmiar: | M |
| Kolor: | Wielokolorowy |
Sugerowana cena producenta:
18,99 zł
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy spód |
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 400 |
| Szerokość [mm]: | 500 |
| Liczba szt.: | 2 |
|---|---|
| Dla dzieci: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
| Miękkość włosia: | Średnio miękkie |
| Liczba szt.: | 2 |
|---|---|
| Dla dzieci: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
| Miękkość włosia: | Średnio miękkie |
Sugerowana cena producenta:
54,90 zł
| Liczba szt.: | 4 |
|---|---|
| Dla dzieci: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
| Miękkość włosia: | Miękkie |
| Rodzaj roweru: | Pionowy |
|---|---|
| Do budowania formy | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 14 |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Rozmiar: | XS |
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rodzaj: | Podkładka pod klawiaturę, Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy spód |
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 450 |
| Szerokość [mm]: | 900 |
Sugerowana cena producenta:
59,90 zł
| Waga [kg]: | 15.85 |
|---|---|
| Dla dzieci: | Tak |
| Kolor: | |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 135 - 190 |
| Materiał obicia: | Tkanina Mesh, XTwill |
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy spód |
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 250 |
| Szerokość [mm]: | 300 |
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy spód, Gładka powierzchnia tkaniny "Speed", Kompatybilna z myszkami laserowymi i optycznymi, Wodoodporność |
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma, Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 250 |
| Szerokość [mm]: | 300 |
| Rozmiar: | M |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj filamentu: | ABS, ABS-CF, ASA, ASA-CF, PA, PA-CF, PC, PET, PET-CF, PETG, PETG-CF, PLA, PLA-CF, TPU |
| Średnica filamentu [mm]: | 1.75 |
| Średnica dyszy [mm]: | 0.4 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Rodzaj: | Płytka |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Płytka z poliwęglanu |
| Kolor: | Biały, Półprzezroczysty |
| Kompatybilność: | Klawiatury Glorious GMMK Pro |
| Waga [kg]: | 2 |
|---|---|
| Kolor: | Naturalne drewno |
| Wykończenie: | Błyszczące |
| Materiał: | ABS, Drewno, Skóra ekologiczna, Stal, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Płytka |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Płytka z poliwęglanu |
| Głębokość [mm]: | 108 |
| Szerokość [mm]: | 110 |
| Kolor: | Biały, Półprzezroczysty |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |