- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (600)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (83)
Fitness i sport (52)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Hydrolizowana wątroba drobiowa, Pulpa buraczana, Ryż, Wyciąg z aksamitki wzniesionej |
| Składniki analityczne: | Białko 21%, Hydrolizowany izolat białka sojowego, Tłuszcze zwierzęce, EPA/DHA 0.33%, Kwas linolowy 4.17%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Witamina A, Witamina D3 (cholekalcyferol), Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Typ: | Sucha |
| Smak: | Drób |
|---|---|
| Waga: | 3.2 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Ryż, Zioła i owoce, Kukurydza pełnoziarnista, Łuski i nasiona babki płesznik, Skwarki, Suszona wątróbka drobiowa... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 35%, Hydrolizowane białko drobiowe, Popiół surowy 6.8%, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.05%, Hydrat, Jod, Kwas foliowy, L-karnityna, Magnez 0.09%, Mangan, Miedź... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Senior, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 20 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Kukurydza, Ekstrakt z małża zielonego, Groch, Jęczmień, Mączka rybna, Proso, Pulpa buraczana, Ryż, Suszona cykoria... |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz 6%, Hydrolizat białka, Olej rybny, Popiół surowy 5.5%, Proszek celulozowy, Włókno surowe 6.5% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek potasu, Chlorek sodu, Jod (bezwodny jodan wapnia), Selen (selenin sodu), Witamina A, Witamina B1 (tiamina)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Typ: | Sucha |
Wartość poza zestawem:
278,96 zł
| Smak: | Kurczak |
|---|---|
| Waga: | 6.8 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i produkty rybne, Minerały, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 80 |
| Typ: | Mokra |
Wartość poza zestawem:
399,92 zł
| Smak: | Drób |
|---|---|
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Ryż, Łuski nasion babki płesznik, Kukurydza pełnoziarnista, Skwarki, Suszona wątróbka drobiowa, Włókna roślinne... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 35%, Hydrolizowane białko zwierzęce, Popiół surowy 6.8%, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.05%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Typ: | Sucha |
| Smak: | Kurczak |
|---|---|
| Waga: | 2.4 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Suszony kurczak 20%, Żółty groszek 25%, Hydrolizowana wątroba drobiowa 2%, Łuski i nasiona psyllium 2%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Ekstrakt tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.7%, Fruktooligosacharydy 0.015%, Jodek potasu... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Senior, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Kukurydza, Ekstrakt z małża zielonego, Groch, Jęczmień, Mączka rybna, Proso, Pulpa buraczana, Ryż, Suszona cykoria... |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz 6%, Hydrolizat białka, Olej rybny, Popiół surowy 5.5%, Proszek celulozowy, Włókno surowe 6.5% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek potasu, Chlorek sodu, Jod (bezwodny jodan wapnia), Selen (selenin sodu), Witamina A, Witamina B1 (tiamina)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Typ: | Sucha |
| Smak: | Kurczak |
|---|---|
| Waga: | 3.4 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i produkty rybne, Minerały, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 40 |
| Typ: | Mokra |
| Smak: | Ser, Drób |
|---|---|
| Waga: | 2.72 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Drób 4%, Kurczak 4%, Indyk 4%, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 7.8%, Cukry, Materia nieorganiczna 2%, Roślinne ekstrakty białkowe, Wilgotność 82%, Włókno surowe 0.31%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Witamina D3, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
| Typ: | Mokra |
| Smak: | Ser, Wołowina z kurczakiem |
|---|---|
| Waga: | 6 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Świeży kurczak 17%, Drożdże 1%, Hydrolizat wątróbki, Kukurydza, Mączka sojowa, Pszenica, Suszona pulpa jabłkowa... |
| Składniki analityczne: | Białko 41%, Białko sojowe, Białko ze skwarek, Materia nieorganiczna 8%, Oleje i tłuszcze, Suszone białko drobiowe... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Jednowodny siarczan manganu, Jodek potasu, Pięciowodny siarczan miedzi... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Smak: | Ser, Drób |
|---|---|
| Waga: | 2.72 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Drób 4%, Kurczak 4%, Indyk 4%, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 7.8%, Cukry, Materia nieorganiczna 2%, Roślinne ekstrakty białkowe, Wilgotność 82%, Włókno surowe 0.31%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Witamina D3, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
| Typ: | Mokra |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczna kalibracja, Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| 0.6 | |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik zużycia baterii, Wyświetlacz LED |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 15000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | Fl - Oz, G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe stopki, Automatyczne wyłączanie, Funkcja stopniowego doważania i zerowania ciężaru naczynia (TARA)... |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | Fl - Oz, G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
59 zł
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Pomiar objętości płynów |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| 1 | |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - funt, Ml - mililitr, Oz - uncja |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| 2.1 | |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - funt, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
59 zł
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczna kalibracja, Automatyczne wyłączanie, Pomiar objętości płynów, Wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - funt, Ml - mililitr, Oz - uncja |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Pamięć pomiaru, Pomiar zawartości tłuszczy... |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
49 zł
| Funkcje dodatkowe: | Wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 2 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
49 zł
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Pamięć pomiaru, Pomiar zawartości tłuszczy... |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
49 zł
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Konwersja gramy na mililitry, Sterowanie dotykowe |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| 1.2 | |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Ml - mililitr |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| 1.5 | |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Ml - mililitr, Oz - uncja |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik zużycia baterii... |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
59 zł
| Typ: | Elektroniczna |
|---|---|
| Jednostki wagowe: | Funt [lb], Kilogram [kg] |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 50 |
| Dokładność pomiaru [g]: | 50 |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Pomiar objętości płynów, Wskaźnik słabej baterii |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| 2 | |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Ml - mililitr, Oz - uncja |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Funkcja ważenia w seriach |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | Fl - Oz, G - gram, Ml - mililitr |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Funkcja ważenia w seriach, Wskaźnik słabej baterii |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Ml - mililitr |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
79,90 zł