- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (602)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (83)
Fitness i sport (52)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik słabej baterii, Wyświetlacz LCD |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik słabej baterii, Wyświetlacz LCD |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Zerowanie wyniku |
Sugerowana cena producenta:
99 zł
| Funkcje: | Mielenie mięsa, Mieszanie, Tarcie, Ubijanie piany, Wypełnianie kiełbas, Wyrabianie ciasta |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlenie LED |
| 1500 | |
| Liczba poziomów obrotów: | 6 |
| Funkcje: | Mielenie mięsa, Mieszanie, Tarcie, Ubijanie piany, Wypełnianie kiełbas, Wyrabianie ciasta |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlenie LED |
| 1500 | |
| Liczba poziomów obrotów: | 6 |
| Funkcje: | Mieszanie, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Podświetlenie LED |
| 1000 | |
| Liczba poziomów obrotów: | 8 |
| Funkcje: | Krojenie na plastry, Mielenie mięsa, Mielenie ziaren, Mieszanie, Miksowanie, Prasowanie, Rozdrabnianie, Szatkowanie... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość mycia części w zmywarce, Pakowanie próżniowe, Regulacja wysokości nasadek, Sterowanie dotykowe, Timer... |
| Seria: | Kuliner II |
| 1700 | |
| Liczba poziomów obrotów: | 12 |
Sugerowana cena producenta:
4 779 zł
| Funkcje: | Gotowanie, Gotowanie na parze, Krojenie na plastry, Mieszanie, Miksowanie, Siekanie, Szatkowanie, Tarcie na wiórki... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Elektroniczne sterowanie z cyfrowym wyświetlaczem, Funkcja pracy pulsacyjnej, Podgrzewanie, Regulacja temperatury... |
| Seria: | Inna |
| 500 | |
| Liczba poziomów obrotów: | 5 |
| Funkcje: | Blendowanie, Emulgowanie, Gotowanie, Gotowanie jajek, Gotowanie na parze, Gotowanie ryżu, Karmelizacja, Krojenie... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Blokada pokrywy, Funkcja wagi, Sterowanie aplikacją mobilną, Sterowanie dotykowe |
| Seria: | Thermomix |
| 2000 | |
| Liczba poziomów obrotów: | 10 |
| Wskazania: | Stres i napięcie, uczucie zmęczenia, wsparcie koncentracji, wsparcie prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego |
|---|---|
| Działanie: | Wspiera układ nerwowy, pomaga w redukcji stresu i uczucia zmęczenia, wspomaga koncentrację oraz równowagę emocjonalną |
| Seria: | brak |
|---|---|
| Tematyka: | Bajka |
| Autor: | Smriti Halls |
| Liczba stron: | 40 |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Okładka: | Twarda |
| Seria: | brak |
|---|---|
| Tematyka: | Bajka |
| Autor: | Sandra Dieckmann |
| Liczba stron: | 40 |
| Przedział wiekowy: | 6+ |
| Okładka: | Twarda |