- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (600)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (83)
Fitness i sport (52)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 500 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 2 |
| Funkcje: | Gotowanie, Gotowanie na parze, Krojenie na plastry, Mieszanie, Miksowanie, Siekanie, Szatkowanie, Tarcie na wiórki... |
| Funkcje dodatkowe: | Elektroniczne sterowanie z cyfrowym wyświetlaczem, Funkcja pracy pulsacyjnej, Podgrzewanie, Regulacja temperatury... |
| Seria: | Inna |
| Liczba poziomów obrotów: | 5 |
| Wyposażenie: | Akcesoria do gotowania na parze, Dzban ze stali szlachetnej, Książka z przepisami, Łopatka, Miarka, Pokrywa z otworem... |
| Rodzaj: | Skrzat wielkanocny |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Bambus, Piasek, Poliester |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Dodatkowe informacje: | Ciekawy pomysł na prezent, Wykonany ręcznie |
| Wysokość [cm]: | 20 |
| Wyposażenie: | 1 x skrzat dekoracyjny |
| Funkcje: | Dietetyczna, Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik słabej baterii, Wyświetlacz LCD |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram |
| Wyposażenie: | Bateria |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Wyposażenie: | Brak |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej, Pomiar zapotrzebowania kalorycznego... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Kompaktowa konstrukcja... |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | Cup, G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Wyposażenie: | Wyświetlacz LED |
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wykonanie: | Porcelana |
| Pojemność [ml]: | 550 |
| Wysokość [cm]: | 9.5 |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Wyposażenie: | Brak |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość zawieszenia wagi, Tara |
|---|---|
| Typ wagi: | Kuchenna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Wyposażenie: | Brak |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia, Wodoodporność, Z misą |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| 0.6 | |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Oz - uncja |
| Wyposażenie: | Misa |
| Rodzaj: | SUPLEMENT DIETY |
|---|---|
| Wskazania: | Stres i napięcie, uczucie zmęczenia, wsparcie koncentracji, wsparcie prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego |
| Rodzaj: | Kreatyna |
|---|---|
| Liczba kapsułek: | 90 |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 90 |
| Zastosowanie: | Suplement na zdrowie |
| Forma: | Proszek |
| Smak: | Naturalny |
| Rodzaj: | Kreatyna |
|---|---|
| Liczba kapsułek: | 90 |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 90 |
| Zastosowanie: | Suplement na zdrowie |
| Forma: | Proszek |
| Smak: | Naturalny |
| Wytwórnia: | Universal |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Hey |
| Tytuł albumu: | Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy! Lp |
| Liczba nośników: | 1 |
| Rodzaj: | SUPLEMENT DIETY |
|---|---|
| Wskazania: | Wsparcie w okresach stresu i napięcia; wsparcie jakości snu; zmęczenie i spadek energii; wsparcie odporności |
| Rodzaj: | Ashwagandha |
|---|---|
| Wskazania: | Stres, zmęczenie, obniżona koncentracja, trudności z wyciszeniem i snem |
| Rodzaj: | SUPLEMENT DIETY |
|---|---|
| Wskazania: | Stres i napięcie; zmęczenie; problemy ze snem; obniżona koncentracja. |
| Rodzaj: | Ashwagandha |
|---|---|
| Wskazania: | Stres i napięcie, zmęczenie, potrzeba poprawy koncentracji i skupienia, problemy z zasypianiem... |
| Rodzaj: | SUPLEMENT DIETY |
|---|---|
| Wskazania: | Stres i napięcie, zmęczenie, obniżona koncentracja, wsparcie organizmu w intensywnym wysiłku |
| Waga [g]: | 133 |
|---|---|
| Liczba kapsułek: | 200 |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 200 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Forma: | Tabletki |
| Smak: | Neutralny |
| Ekstrakt z Ashwagandhy: | 375 mg |