- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (602)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (83)
Fitness i sport (52)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Skrzat wielkanocny |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Bambus, Piasek, Poliester |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Dodatkowe informacje: | Ciekawy pomysł na prezent, Wykonany ręcznie |
| Wysokość [cm]: | 20 |
| Kolor: | Czerwono-biały |
| Wyposażenie: | 1 x skrzat dekoracyjny |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Dietetyczna, Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik słabej baterii, Wyświetlacz LCD |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Bateria |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Brak |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej, Pomiar zapotrzebowania kalorycznego... |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb |
| Kolor: | Czarny |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | Cup, G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Kompaktowa konstrukcja... |
| Kolor: | Srebrny |
| Wyposażenie: | Wyświetlacz LED |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Pojemność [ml]: | 550 |
| Wysokość [cm]: | 9.5 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Kolor: | Biały (ze wzorem) |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
| Kolor: | Szary |
| Wyposażenie: | Brak |
| Typ wagi: | Kuchenna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość zawieszenia wagi, Tara |
| Kolor: | Brązowo-czarny |
| Wyposażenie: | Brak |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| 0.6 | |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia, Wodoodporność, Z misą |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Oz - uncja |
| Zasilanie: | Technologia bezbateryjna |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
| Kolor: | Biało-srebrny |
| Wyposażenie: | Misa |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Pomiar objętości płynów, Wskaźnik słabej baterii... |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Wyposażenie: | Brak |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Wyposażenie: | Baterie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - funt, Ml - mililitr, Oz - uncja |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczna kalibracja, Automatyczne tarowanie (zerowanie), Wskaźnik słabej baterii, Wyświetlacz LCD |
| Kolor: | Wzór |
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj: | Waga elektroniczna |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Tarowanie |
| Dominujący kolor: | Granatowy |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | Cup, Fl - Oz, G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Kompaktowa konstrukcja... |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Wyświetlacz LED |
| Rodzaj: | SUPLEMENT DIETY |
|---|---|
| Wskazania: | Wsparcie w okresach stresu i napięcia; wsparcie jakości snu; zmęczenie i spadek energii; wsparcie odporności |
| Rodzaj: | Ashwagandha |
|---|---|
| Wskazania: | Stres, zmęczenie, obniżona koncentracja, trudności z wyciszeniem i snem |
| Rodzaj: | SUPLEMENT DIETY |
|---|---|
| Wskazania: | Stres i napięcie; zmęczenie; problemy ze snem; obniżona koncentracja. |
| Rodzaj: | Ashwagandha |
|---|---|
| Wskazania: | Stres i napięcie, zmęczenie, potrzeba poprawy koncentracji i skupienia, problemy z zasypianiem... |
| Rodzaj: | SUPLEMENT DIETY |
|---|---|
| Wskazania: | Stres i napięcie, zmęczenie, obniżona koncentracja, wsparcie organizmu w intensywnym wysiłku |
| Waga [g]: | 133 |
|---|---|
| Smak: | Neutralny |
| Liczba kapsułek: | 200 |
| Ekstrakt z Ashwagandhy: | 375 mg |
| Wielkość porcji: | 1 tabletka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 200 |