- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (602)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (83)
Fitness i sport (52)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | Cup, G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne tarowanie (zerowanie), Kompaktowa konstrukcja, Łatwa i higieniczna konserwacja... |
| Kolor: | Srebrny |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Alarm przy przekroczeniu dopuszczalnego obciążenia, Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie... |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne wyłączanie |
| Kolor: | Beżowy |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Wyświetlacz LCD |
| Kolor: | Brązowo-czarny |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Dietetyczna, Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik słabej baterii, Wyświetlacz LCD |
| Kolor: | Szary |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Dietetyczna, Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik słabej baterii, Wyświetlacz LCD |
| Kolor: | Czerwony |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Dokładność podziałki 100g, Pomiar BMI, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej... |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Dietetyczna, Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr, Oz - uncja |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Bluetooth, Funkcja stopniowego doważania i zerowania ciężaru naczynia (TARA)... |
| Kolor: | Srebrny |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne wyłączanie |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie |
| Kolor: | Szary |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie |
| Kolor: | Czarny |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Bluetooth, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej, Pomiar wieku metabolicznego... |
| Kolor: | Czarny |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej, Pomiar zapotrzebowania kalorycznego... |
| Kolor: | Srebrny |
| Funkcje: | Mielenie mięsa, Mieszanie, Miksowanie, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Łagodny start, Ruch planetarny, Timer |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 6 |
| Liczba poziomów obrotów: | 12 |
Sugerowana cena producenta:
899 zł
| Seria: | brak |
|---|---|
| Autor: | Smriti Halls |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 40 |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Okładka: | Twarda |
| Język wydania: | Polski |
| Seria: | brak |
|---|---|
| Autor: | Sandra Dieckmann |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 40 |
| Przedział wiekowy: | 6+ |
| Okładka: | Twarda |
| Wydawnictwo: | Amberek |
| Język wydania: | Polski |
| Seria: | brak |
|---|---|
| Autor: | Nicola Kinnear |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 40 |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Okładka: | Twarda |
| Język wydania: | Polski |
| Seria: | brak |
|---|---|
| Autor: | Barbara Supeł |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 90 |
| Przedział wiekowy: | 6+ |
| Okładka: | Twarda |
| Język wydania: | Polski |
| Seria: | brak |
|---|---|
| Autor: | PRACA ZBIOROWA |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 10 |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Okładka: | Twarda |
| Język wydania: | Polski |
| Seria: | brak |
|---|---|
| Autor: | PRACA ZBIOROWA |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 112 |
| Przedział wiekowy: | 6+ |
| Okładka: | Miękka |
| Język wydania: | Polski |
| Seria: | brak |
|---|---|
| Autor: | PRACA ZBIOROWA |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 128 |
| Przedział wiekowy: | 6+ |
| Okładka: | Miękka |
| Język wydania: | Polski |
| Seria: | brak |
|---|---|
| Autor: | Joanna Papuzińska |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 48 |
| Przedział wiekowy: | 6+ |
| Okładka: | Twarda |
| Język wydania: | Polski |