- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (595)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (83)
Fitness i sport (52)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 850 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Składniki analityczne: | Białko 13%, Cukry 0.5%, Popiół surowy 2.4%, Skrobia 0.8%, Tłuszcz surowy 4.5%, Wilgotność 77.7%, Włókno surowe 0.6% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Tauryna, Witamina A, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i produkty rybne, Aromaty, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 10 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko 33%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.2%, Popiół surowy 7.3%, Tłuszcz drobiowy... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek potasu, Fosfor 1%, Fruktooligosacharydy 0.63%, Magnez 0.07%, Minerały, Tauryna 0.23%, Wapń 1.2% |
| Skład: | Kurczak 18%, Ryż brązowy 10%, Świeży kurczak 20%, Ryż biały 10%, Suszone jaja całe, Suszony kurczak i indyk 30%... |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.1, 0.5 |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 2.5 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz 6%, Hydrolizat białka, Olej rybny, Popiół surowy 5.5%, Proszek celulozowy, Włókno surowe 6.5% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek potasu, Chlorek sodu, Jod (bezwodny jodan wapnia), Selen (selenin sodu), Witamina A, Witamina B1 (tiamina)... |
| Skład: | Kukurydza, Ekstrakt z małża zielonego, Groch, Jęczmień, Mączka rybna, Proso, Pulpa buraczana, Ryż, Suszona cykoria... |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Senior, Niskotłuszczowa |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z ryżem |
| Waga: | 15 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz drobiowy, Beta glukany 0.06%, Białko surowe 21.5%, Hydrolizat białka, Olej rybny, Popiół surowy 5.7%... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasowy cynku, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Miedź, Selen, Tlenek cynku, Wapń 1.1%... |
| Skład: | Ryż 16%, Kukurydza, Ekstrakt z małży zielonowargowych 0.1%, Jęczmień, Mączka rybna, Proso Milo, Proso żółte... |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.8 |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 1.5 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 34%, Gluten kukurydziany 8%, Gluten pszenny 2.5%, Hydrolizowane białka zwierzęce, Olej sojowy... |
| Witaminy i minerały: | Chlorki 2%, Cynk, Fosfor 0.9%, Fruktooligosacharydy, Jod, Magnez 0.05%, Mangan, Miedź, Minerały, Potas 1%, Selen... |
| Skład: | Ryż, Mączka z aksamitki, Mąka kukurydziana |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |