- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (273)
AGD (42)
AGD do zabudowy (13)
AGD małe (68)
Komputery i tablety (23)
Smartfony i zegarki (2087)
Foto i kamery (371)
Gaming (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | |
|---|---|
| Długość [m]: | 2 |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Kabel kątowy: | Nie |
| Kabel magnetyczny: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel |
| Typ: | |
|---|---|
| Dominujący kolor: | |
| Marka telefonu: | Uniwersalny |
| Seria telefonu: | Uniwersalny |
| Model telefonu: | Uniwersalny |
| Kompatybilność: |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-zielony |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | Smartfon, Urządzenia o przekątnej ekranu do 6 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | Apple Magsafe, Urządzenia MagSafe |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4 - 6.5 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu do 6.5 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
59,99 zł
| Kolor: | |
|---|---|
| Rodzaj: | , |
| Kompatybilność: | Urządzenia MagSafe |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 65 - 80 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: | |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 6.9 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: | |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia MagSafe |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia MagSafe |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 60 x 60 x 85 |
| Głębokość z elementami wystającymi [cm]: | 63.7 |
| 5 | |
| 1500 | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
8 799 zł
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały lotos |
|---|---|
| 60 x 59.6 x 85.4 | |
| 64.3 | |
| 1400 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
8 399 zł
Sugerowana cena producenta:
5 999 zł
Zakres od A do G
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| 53.4 x 60 x 85 | |
| Głębokość z elementami wystającymi [cm]: | 60.9 |
| Funkcje: | Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą ciepła |
| 8 | |
| Kondensacyjna | |
| 102 kWh = 131.58 zł | |
| 64 | |
| Wąż w zestawie: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 60 x 59.6 x 85 | |
| Głębokość z elementami wystającymi [cm]: | 65.5 |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą ciepła |
| 9 | |
| Kondensacyjna | |
| 122 kWh = 157.38 zł | |
| 64 | |
| Wąż w zestawie: | Tak |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
5 499 zł