- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1422)
AGD (218)
AGD małe (119)
Komputery i tablety (507)
Smartfony i zegarki (672)
Foto i kamery (28)
Gaming (51)
Fitness i sport (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Neodym, Poliwęglan, TPU |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 16 Plus |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kompatybilność: | iPad (10. generacji), iPad (6. generacji), iPad (7. generacji), iPad (8. generacji), iPad (9. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Tak |
| Sposób ładowania: | USB-C |
| Funkcje dodatkowe: | Czas czuwania: do 1 roku po pełnym naładowaniu, Czas pracy ok. 8 - 10 godzin, Czułość na nachylenie... |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S26 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Nożycowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 15 Pro Max |
Zakres od A do G
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 1000 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
Zakres od A do G
| Dominujący kolor: | Wielokolorowa grafika |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S26+ |
| Dominujący kolor: | Wielokolorowa grafika |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S26 |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | TPU |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S26 |
| Dominujący kolor: | Wielokolorowa grafika |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S26 Ultra |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 15 Pro |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S26 |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S26+ |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S26 |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S26 Ultra |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Siateczka | |
| Czas pracy bezprzewodowej [min]: | 90 |
| Użytkowanie: | Na mokro i sucho |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | Możliwość mycia pod wodą |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada podróżna |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui wodoodporne |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kompatybilność: | Telefony do 6.5” |