- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (151)
AGD (55)
AGD do zabudowy (23)
AGD małe (17)
Komputery i tablety (93)
Smartfony i zegarki (1556)
Foto i kamery (4)
Gaming (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 12, iPhone 12 Pro |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Polikarbon, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 11 |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Silikon |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 13, iPhone 14, iPhone 15 |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Poliwęglan, Silikon |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
|---|---|
| 6.9", 2868 x 1320px, Super Retina XDR, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A18 Pro, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Kolor: | Czarny (Tytan czarny) |
|---|---|
| Materiał: | Elastan, Poliester, Tytan |
| Rodzaj: | Pasek |
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , , |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Pasek |
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , |
| Kolor: | Ciemnobrązowy |
|---|---|
| Materiał: | Filc, Skóra |
| Rodzaj: | Etui |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 16 |
| Rączka: | Nie |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj: | Pasek |
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , |
| Kolor: | Różowe złoto |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj: | Bransoleta |
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , |
| Kolor: | Granatowy |
|---|---|
| Materiał: | Nylon |
| Rodzaj: | Pasek |
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , , , , , , , |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, Złącze Lightning |
|---|---|
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
| Smak: | Dziczyzna z dynią i jabłkiem |
| Waga: | 800 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Dzik 24%, Suszona dynia 5%, Suszone jabłka 0.5%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Suszona marchewka... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.9%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.7%, Hydrat... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |