- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (8)
AGD małe (70)
Smartfony i zegarki (2)
Fitness i sport (1)
Dom (210)
Warsztat i ogród (2)
Artykuły dla zwierząt (204)
Zabawki i LEGO (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Spray |
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Waga [g]: | 250 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet, Do legowisk |
| Informacje dodatkowe: | Akceptowalny przez wszystkie zwierzęta, Długotrwałe działanie |
| Wyposażenie: | 1 x neutralizator 250 ml |
| Przeznaczenie: | Dla gryzoni, Dla kotów, Dla psów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 12.5 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Przeznaczenie: | Do suszarki |
| Liczba prań (kapsułek): | 1 |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj produktu: | Kapsułki |
Sugerowana cena producenta:
66,99 zł
| Pojemność [ml]: | 1000 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do rur |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj produktu: | Neutralizator zapachów |
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Żel krzemionkowy |
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Waga [g]: | 250 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Ulega rozkładowi, Wchłania wilgoć |
| Wyposażenie: | 1 x neutralizator 250 g |
| Przeznaczenie: | Dla gryzoni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Rodzaj: | Bentonitowy, Zbrylający |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [l]: | 40 |
| Właściwości: | Bardzo wysoka wchłanialność, Pozostawia przyjemny zapach, Wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń |
| Kolor: | Szary |
Wartość poza zestawem:
113,73 zł
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 120 |
| Informacje: | |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 22 x 6.3 |
| Rodzaj: | Bentonitowy, Zbrylający |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [l]: | 40 |
| Właściwości: | Bardzo wysoka wchłanialność, Pozostawia przyjemny zapach, Wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń |
| Kolor: | Szary |
Wartość poza zestawem:
115,35 zł
| Rodzaj: | Bentonitowy, Zbrylający |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [l]: | 40 |
| Właściwości: | 100% naturalny, Wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń |
| Kolor: | Beżowy |
Wartość poza zestawem:
134,85 zł
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Ciche zamykanie, Izoluje nieprzyjemne zapachy, Odporność na uszkodzenia |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 40 l |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu |
| Pojemność [l]: | 40 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Mechanizm otwierania: | Pedałowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Rodzaj: | Bentonitowy, Zbrylający |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [l]: | 40 |
| Właściwości: | 100% naturalny, Wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń |
| Kolor: | Beżowy |
Wartość poza zestawem:
136,47 zł
| Rodzaj: | Wkład |
|---|---|
| Typ: | Zapachowy |
| Przeznaczenie: | Do nawilżaczy, Do oczyszczaczy, Do osuszaczy |
| Kolor: | Niebieski |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 500 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety |
| Wyposażenie: | 1 x neutralizator 500 g |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Bentonitowy, Zbrylający |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Pojemność [l]: | 20 |
| Właściwości: | Ekonomiczny w użyciu, Niski poziom pylenia, Wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń, Zatrzymuje zapachy |
| Kolor: | Szary |
Wartość poza zestawem:
56,41 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 500 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Wchłania wilgoć... |
| Wyposażenie: | 1 x neutralizator 500 g |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Biało-zielony |
| Rodzaj: | Bentonitowy, Zbrylający |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Pojemność [l]: | 40 |
| Właściwości: | Wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń |
| Kolor: | Szary |
Wartość poza zestawem:
91,13 zł
| Rodzaj: | Bentonitowy, Zbrylający |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Pojemność [l]: | 20 |
| Właściwości: | Ekonomiczny w użyciu, Niski poziom pylenia, Wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń, Zatrzymuje zapachy |
| Kolor: | Szary |
Wartość poza zestawem:
58,03 zł
| Pojemność [ml]: | 12.5 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Przeznaczenie: | Do suszarki |
| Liczba prań (kapsułek): | 3 |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Rodzaj produktu: | Kapsułki |
Wartość poza zestawem:
179,97 zł
| Pojemność [ml]: | 12.5 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Przeznaczenie: | Do suszarki |
| Liczba prań (kapsułek): | 2 |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Rodzaj produktu: | Kapsułki |
Wartość poza zestawem:
119,98 zł
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 450 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pozbawiony toksyn i szkodliwych substancji |
| Wyposażenie: | 1 x neutralizator 450 g |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Spray |
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet, Do legowisk |
| Informacje dodatkowe: | Akceptowalny przez wszystkie zwierzęta, Długotrwałe działanie, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety |
| Wyposażenie: | 1 x neutralizator 250 ml |
| Przeznaczenie: | Dla kotów, Dla psów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Zbrylający |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [l]: | 20 |
| Właściwości: | 100% naturalny |
| Kolor: | Brązowy |
Wartość poza zestawem:
59,33 zł
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 120 |
| Informacje: | |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 22 x 6.3 |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 120 |
| Informacje: | |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 22 x 6.3 |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Zapobieganie wydobywaniu się brzydkich zapachów |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 3 l |
| Przeznaczony do: | Do łazienki, Do pokoju |
| Pojemność [l]: | 3 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Rodzaj: | Wkład |
|---|---|
| Typ: | Zapachowy |
| Przeznaczenie: | Do nawilżaczy, Do oczyszczaczy, Do osuszaczy |
| Kolor: | Biały |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 42 |
| Informacje: | |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 20.5 x 8.2 x 5.4 |