- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (8)
AGD małe (70)
Smartfony i zegarki (2)
Fitness i sport (1)
Dom (210)
Warsztat i ogród (2)
Artykuły dla zwierząt (204)
Zabawki i LEGO (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 20 |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Mechanizm otwierania: | Pedałowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Izoluje nieprzyjemne zapachy |
| Przeznaczenie: | Do biura, Do domu, Do kuchni, Do łazienki |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 20 l, 1 x wyjmowany pojemnik |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 20 |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Malowany proszkowo |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Mechanizm pedału, Szczelnie zamykająca się pokrywa... |
| Przeznaczenie: | Do biura, Do domu |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 20 l, 1 x wyjmowany pojemnik |
| Seria: | Aroma mist |
|---|---|
| Trwałość zapachu: | do 45 dni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kompozycja zapachowa: | Lawenda, cyprys i eukaliptus |
| Informacje: | |
| Pojemność [ml]: | 20 |
Sugerowana cena producenta:
29,99 zł
| Seria: | Electric |
|---|---|
| Trwałość zapachu: | do 80 dni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kompozycja zapachowa: | Wiosenne przebudzenie |
| Informacje: | , |
| Pojemność [ml]: | 20 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 51 | |
| Pojemność [ml]: | 1275 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Seria zapachowa: | Purple Orchid & Blueberries |
| 23 | |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 39.2 x 49 x 27.5 |
| Funkcje podstawowe: | Gotowanie, Grill, Neutralizacja zapachów, Podgrzewanie, Rozmrażanie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 68 | |
| Pojemność [ml]: | 1700 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Seria zapachowa: | Silk Lily |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 64 | |
| Pojemność [ml]: | 1600 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Seria zapachowa: | Water Lily & Pink Grapefruit |
| Seria: | 3Volution |
|---|---|
| Trwałość zapachu: | do 90 dni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Kompozycja zapachowa: | Księżycowa wanilia |
| Informacje: | , |
| Pojemność [ml]: | 40 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do prania |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Rodzaj produktu: | Perełki |
| Seria zapachowa: | Cotton Fresh |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do prania |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Rodzaj produktu: | Perełki |
| Seria zapachowa: | Gold Orchid |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 51 | |
| Pojemność [ml]: | 1275 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Seria zapachowa: | Tiare Flower & Red Fruits |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 51 | |
| Pojemność [ml]: | 1275 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Seria zapachowa: | Water Lily & Pink Grapefruit |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 64 | |
| Pojemność [ml]: | 1600 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Seria zapachowa: | Tiare Flower & Red Fruits |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 51 | |
| Pojemność [ml]: | 1275 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Seria zapachowa: | Passion Flower & Bergamot |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 64 | |
| Pojemność [ml]: | 1600 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Seria zapachowa: | Passion Flower & Bergamot |
| Kolor: | Szaro-różowy |
|---|---|
| Trwałość zapachu: | do 30 dni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kompozycja zapachowa: | Kwiaty i wiosna |
| Informacje: | |
| Pojemność [ml]: | 2 |
| Rodzaj: | Odświeżacz na kratkę wentylacyjną |
| Kompozycja zapachowa: | Bergamotka kalabryjska, Cytrusowa, Kardamon |
|---|---|
| Rodzaj: | Patyczki |
| Wymiary [cm]: | 23 x 0.5 |
| Typ: | Zapachowy |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Informacje: | |
| Przeznaczenie: | Do dyfuzora, Do nawilżaczy |
| Rodzaj: | Olejek aromatyczny |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Typ: | Zapachowy |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Informacje: | |
| Przeznaczenie: | Do dyfuzora, Do nawilżaczy |
| Rodzaj: | Olejek aromatyczny |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Typ: | Zapachowy |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Informacje: | |
| Przeznaczenie: | Do dyfuzora |
| Rodzaj: | Olejek aromatyczny |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja poziomu wilgotności, Wyświetlacz |
| Max powierzchnia pomieszczenia [m2]: | 30 |
| Wydajność [ml/h]: | 25 |
| Seria: | Freshmatic |
|---|---|
| Trwałość zapachu: | do 70 dni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kompozycja zapachowa: | Orzeźwiająca Bawełna i Kwiat Migdałowca |
| Informacje: | |
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Seria: | Electric |
|---|---|
| Trwałość zapachu: | do 80 dni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kompozycja zapachowa: | Wiosenne przebudzenie |
| Informacje: | |
| Przeznaczenie: | Do domu |
| Pojemność [ml]: | 20 ml |
| Rodzaj produktu: | Odświeżacz |
| Seria zapachowa: | Wiosenne przebudzenie |
| Rodzaj: | Elektryczny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Liczba wkładów w opakowaniu: | 1 |
| Seria: | Air |
|---|---|
| Trwałość zapachu: | do 146 dni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kompozycja zapachowa: | Wiosenne Kwiaty |
| Informacje: | |
| Przeznaczenie: | Do domu |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Rodzaj produktu: | Odświeżacz |
| Rodzaj: | Ręczny |
| Zasilanie: | Ręczny |
| Seria: | Air |
|---|---|
| Trwałość zapachu: | do 146 dni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kompozycja zapachowa: | Złota Orchidea |
| Przeznaczenie: | Do domu |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Rodzaj produktu: | Odświeżacz |
| Rodzaj: | Ręczny |
| Zasilanie: | Ręczny |
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Filtr antyzapachowy |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zasilanie: | 220-230 V |
| Typ: | Wkład |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Długotrwałe działanie, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
| Waga [g]: | 60 |
| Wyposażenie: | 3 x pochłaniacz 60 g |